Posted in Nezařazené

Dolce a Gabbana velí: Pyžamo i do ulic

Dolce a Gabbana velí: Pyžamo i do ulic Zveřejněno 7. 3. 2016

Italské duo Dolce a Gabbana se nevzdalo jednoho z hlavních trendů letošního jara a léta, hedvábných pyžam. Pyžama jsou mimořádně elegantní a nadčasová. Když vás přestanou bavit pod peřinou, nebojte se je vynést ven do ulic. Pyžama se stala silnou součástí DNA tradičního italského domu Dolce&Gabbana stejně jako krajka a Sicily kabelky.

Lingerie jako denní oděv je koncipováno pro moderní ženy bez zábran, které nedbale nosí spodní prádlo ve dne i v noci a hravě ho kombinují s kožešinami a výraznými šperky. Klasická košile pánského střihu je trendem posledních let i v dámském provedení. Při tvoření outfitu stačí doplnit košili jednoduchými kalhotami a jarní kotníkovou obuví s otevřenou špičkou.

Příkladem i inspirací nám může být americká herečka Jessica Alba, v jejímž podání pyžamo Dolce&Gabbana působí mimořádně elegantně a zcela neotřepaně.

Jessica Alba
Jessica Alba

Nebojte se letošní jaro trochu experimentovat a odvázat se. Tato roční doba je k tomu určena. Příroda se znovu probouzí a přináší vždy něco nového. I nad staronovým rozkvetlým keřem se vždy dojímáme, tak proč klasické pyžamo nemůžeme světu předvést v jiném světle.
V butiku v Pařížské ulici najdete tyto modely ve čtyřech variantách.

Foto: Dolce&Gabbana