Posted in Nezařazené

Do kterých kabelek se nejvíce vyplatí investovat?

Do kterých kabelek se nejvíce vyplatí investovat? Zveřejněno 24. 4. 2017

Chanel Flap Bag

Seznamte se s jednou z nejkrásnějších kabelek vůbec – Chanel Flap Bag. Nesmrtelná klasika, po které touží snad každá žena. Design kabelky navrhl Karel Lagerfeld, který vycházel z původního designu kabelky Chanel 2.55. Tu navrhla samotná Coco Chanel a to už v roce 1955. Chanel Flap pořídíte ve variantách caviar, nebo lamb skin a vybrat si můžete ze čtyř velikostí – small, medium/large, jumbo a maxi. A proč právě do Flap Bag se tolik vyplatí investovat? Její cena od roku 2010 vzrostla téměř o 70%!

e2e39638b666fd2737499f6441b514ac

Christian Dior Lady Dior Bag

Další pokladem je Lady Dior Bag. Ta byla navržena v roce 1994 s jediným cílem – stát se klasikou. A to se jí také podařilo díky princezně Dianě, známe jako Lady Diana. Ta se do kabelky naprosto zamilovala a tak se po ní kabelka v roce 1996 přejmenovala. Původně se Lady Dior říkalo Chouchou, což ve francouzštině znamenalo oblíbená. Vyrábí se dodnes a ženy na celém světě ji milují. Prodává se hned v několika barvách, velikostech a provedení. Její ceny startují už na 2250 euro.

ladydior

Louis Vuitton Neverfull

Jen těžko byste hledali praktičtější kabelku než je Neverfull. Jak už samotný název napovídá, tak takhle kabelka není nikdy plná. A to opravdu. S největší velikostí GM si v klidu vystačíte na víkendovou cestu. Vejde se do ní opravdu hodně. Nosit v ní můžete prakticky vše, od notebooku, věcí na cvičení, až po nákup. A nemusíte mít strach. Nosnost kabelky je totiž až 130 kg. Díky canvasu, ze kterého je vyrobena vydrží naprosto vše. Zkrátka ideální kabelka na denní nošení. Dostupná je ve třech velikostech a to MM, PM, nebo největší GM. Její prodejní cena vzrostla během pouhých 5 let o celých 65 %.

2ea7bc9507ce7ff29f8840d3ed339048

Prada Galleria Bag

Pro některé spíše známá jako Saffiano Lux a to díky speciální kůži, kterou poprvé vytvořil a nechal patentovat zakladatel značky Mario Prada. Tepelně ošetřená kůže je vyražená vzorkem, který zvyšuje její trvanlivost, odolnost a předchází tak poškrábání. V dispozici je v několika barvách, velikostech a provedení. Její ceny začínají už na 1420 euro.

pradagaleria

Foto: Archiv firem; Pinterest.com; Soukromý archi
Text: Silva Arsenie