Posted in Nezařazené

Do klenotnictví Tiffany & Co. právě nyní přichází nová kolekce City HardWear

Do klenotnictví Tiffany & Co. právě nyní přichází nová kolekce City HardWear Zveřejněno 4. 5. 2017

Kolekce Tiffany City HardWear je klasická a zároveň odvážně moderní. Výrazné, architektonicky čisté šperky jsou inspirovány unisexovým náramkem z roku 1971 z Tiffanyho archívů. V kolekci jsou náušnice, prsteny, přívěsky a náhrdelníky z 18kt zlata a ze stříbra, které se skvěle hodí ke kožené bundě i k haute couture šatům.

Frederikke-Sofie-wea_4402

Kampaň ke kolekci City HardWear vznikla ve spolupráci s legendární Grace Coddington a její tváří se stala Lady Gaga, která nejnovější kolekci módních šperků představila v krátkém videu během amerického Super Bowlu.

Opravdová Newyorčanka a stylová ikona Lady Gaga, známá svojí nekompromisní ženskostí a originalitou, v krátkém filmu popisuje celoživotní vášeň pro značku Tiffany a její vlastní kreativní cestu k sebevyjádření.

LADY GAGA IN BLACK SPREAD_CITY HARDWEAR

“V New Yorku se narodíte a víte, že Tiffany je nejlepší a že to je místo, kde se sny stávají skutečností. Je to ikonická značka, která neustále posouvá hranice,” říká Lady Gaga. “Pro mě Tiffany reprezentuje nadčasové americké šperky.”

1

“Již více než 180 let si nejstylovější ženy světa vybírají šperky Tiffany & Co., aby vyjádřily svoji silnou osobnost,” říká Caroline Naggiar, chief brand officer Tiffany & Co. “Nová kampaň oslavuje bohaté dědictví značky i moderní Tiffanyho styl. Lady Gaga a její originalita, kreativita a odvaha skvěle vyjadřují podstatu této kolekce.”

2

Již nyní nosí novou kolekci Tiffany City HardWear světové celebrity, a vy můžete vybírat z nových „must-have“ šperků ode dnešního dne i v Praze v Pařížské ulici.

3

Foto: Archiv firem