Posted in Beauty Dior Móda

Dior Prestige: Sérum a masážní aplikátor s dvacetiletým vývojem

Dior Prestige: Sérum a masážní aplikátor s dvacetiletým vývojem Zveřejněno 14. 3. 2021

Seznamte se s novinkami z řady Dior Prestige. Sérum s výtažky z růže bylo vyvíjeno 20 let a dokonale obnoví pleť, zatímco masážní nástroj zaručí tu nejefektivnější aplikaci.

Dior Prestige La Micro-Huile de Rose Advanced Serum 

První obnovující sérum od značky Dior v sobě koncentruje sílu růže z Granville (od stonku až po květ), intenzivně pečuje a viditelně oživuje pleť. Sérum bylo vytvořeno po 20 letech výzkumu, obsahuje mikroperličky obohacené o vyživující mikroživiny z růže. 22 revitalizujících mikroživin z květů v kombinaci s regenerační mízou ze stonků pracují společně na nápravě všech známek stárnutí.

Cena: 9 900 Kč/75 ml

Dior Prestige Le Pétale Multi-Perlé

Nově řadu Dior Prestige doplňuje i Le Pétale Multi-Perlé – masážní nástroj inspirovaný speciální technikou masáží v Dior Institutu, která byla vyvinuta pro použití s La Micro-Huile de Rose Advanced Serum a posílení jeho účinků. Během masážního rituálu stimuluje 21 keramických perliček pleť do hloubky a poskytuje chladivý účinek. Pomáhá tvarovat kontury a stimulovat pleť, aby pečující produkty byly stejně efektivní jako při ošetření v Dior Institutu.

Cena: 2 772 Kč