Posted in Nezařazené

Crazy About Tiffany´s: To musíte vidět

Crazy About Tiffany´s: To musíte vidět Zveřejněno 29. 2. 2016

Crazy About Tiffany’s je nezávislý dokumentární film přinášející jedinečný pohled do zákulisí legendární klenotnické značky. Film natočil a režíroval Matthew Miele a jedná se o jediný autorizovaný dokument o značce Tiffany, která k jeho vzniku poskytla exkluzivní přístup a informace. Divákům se tak naskytne unikátní možnost navštívit zářivý svět Tiffany & Co., podívat se, jak vznikají skvostné šperky z nejvzácnějších drahokamů světa, připomenout si nejlepší filmové okamžiky, ve kterých si legendární modrá krabička zahrála, a objevit značku i očima celebrit, které Tiffany & Co. milují. Těšit se můžete na Jessicu Biel, Katie Couric, nejznámější stylistky celebrit Rachel Zoe a Kate Young, nebo slavného režiséra Baze Luhrmanna, který s Tiffany spolupracoval při natáčení filmu The Great Gatsby.

CRAZY_ABOUT_TIFFANYS_1SHT_V1

Crazy About Tiffany’s zavede diváky i do historie, psané od roku 1837, kdy Charles Lewis Tiffany otevřel v New Yorku malý krámek s luxusními dárkovými předměty, ze kterého se postupně stal světový fenomén a nedílná součást americké kultury. Film představuje Tiffanyho legendární šperky, díky nimž se značka stala ikonou nadčasové elegance a dokonalého stylu, ale také odhaluje zákulisí světa celebrit a vliv značky na moderní pop-kulturu.

Jedná se již o druhý film režiséra Mieleho odhalující svět módy a luxusu. Jeho prvním filmem z tohoto prostředí byl divácky velmi úspěšný Scatter My Ashes at Bergdorf’s. Nový film pro distribuci zakoupilo Gravitas Ventures a bude dostupný také přes Tugg.com.

Premiéra Crazy About Tiffany’s byla 19. února v USA, a v následujících dnech bude potvrzeno datum evropské distribuce.

Foto: Archiv firem; Youtube.com