Posted in COS

COS oslavil 10 let. Na londýnské party šel minimalismus tentokrát stranou!

COS oslavil 10 let. Na londýnské party šel minimalismus tentokrát stranou! Zveřejněno 18. 9. 2017

 

Všechny módní značky a řetězce v těchto dnech vstupují do svých butiků a obchodů s novými podzimními kolekcemi. U COS máme jasno, na co se těšíme jednoznačně nejvíce těšíme – na boty! Okouzlily nás svými klasickými tvary, které nás příjemně naladily na retro vlnu. Nová kolekce má však také překvapivé detaily a přichází s inovativními leštěnými povrchy, které jsou jak říkají Švédi lagom – zkrátka tak akorát.

Značka COS, která společně s opěvovaným ARKET spadá pod skupinu H&M group, v těchto dnech slaví desetileté výročí svého vzniku. Brand, který je známý svými inovativními a designérskými přístupy, svoji první dovršenou dekádu oslavil na lodýnském fashion weeku, který milujeme pro jeho odvážnost a touhu objevovat nové talenty. Řada zavedených designérů zde rovněž popustí uzdu své fantazii více, než jak tomu bývá na jiných fashion weecích. Spojení těchto dvou událostí nám tak přijde skutečně skvěle vyladěné.

Oslavu svého výročí uspořádala značka COS v The National Gallery během. Na party přišli nejen přátelé či spolupracovníci značky, ale i významné osobnosti z módního a kreativního světa. Během večera mohli hosté procházet Národní galerií a obdivovat díla slavných umělců včetně Clauda Moneta či Vincenta van Gogha. Party se poté přesunula do nejnovější části budovy zvané Annenberg Court. Zde na hosty čekal kreativní koncept v podobě moderního lesa stromů s neonovými světly, který vytvořil unikátní prostředí pro party.

O skvělou atmosféru se postarala britská elektronická skupina Rudimental, jejíž živé vystoupení nabité energií roztančilo všechny přítomné. Poté mělo hudbu v režii britské DJské duo Man Like Me.

Mezi hosty hosty byli například mladý anglický  herec Will Poulter, mistr světa ve skocích do vody Tom Daley, modelky Sam Rollinson, Charlotte Wiggins, designéři Alexander Groves a Azusa Murakami, britský hudebním Patrick Gibson, herečka a modelka Greta Bellamacina či nádherná plus size modelka Iskra Lawrence.

Podívejte se, jaké outfity z party nás nejvíce zaujaly!