Posted in Nezařazené

COS slaví 10 let na módním trhu

COS slaví 10 let na módním trhu Zveřejněno 23. 3. 2017

Po celou dekádu zůstala značka věrná své filozofii: nabízet vysoce kvalitní kolekci tvořenou základními prvky šatníku, nově zpracovanou klasiku a módní nezbytnosti, to vše v moderním, nadčasovém, funkčním a na dotek příjemném designu. První obchod otevřela značka COS v roce 2007 na Regent Street, od té doby se stala velmi vyhledávanou pro své minimalistické modely, které sluší zkrátka každému.

COS_10_W1

Sezónní kolekce COS byly vždy ovlivněny uměním a designem, a protože se značka chce o tuto zálibu podělit se svými zákazníky, investuje do projektů založených na spolupráci se známými i začínajícími umělci, designéry a institucemi. Dosud se podílela na více než 30 projektech napříč Evropou, Asií a USA.

COS_10_W2

Na oslavu výročí vytvořila značka COS limitovanou kolekci 10 modelů pro ženy, muže a děti. Střih každého kusu oděvu je vytvořen jako skládačka z plné šíře použité látky, jeden tvar rozhoduje o dalším, takže jsou omezeny jakékoliv přebytky. Díky těmto postupům vznikla čistá a uvážená kolekce s přímočarými siluetami a originálními dimenzemi. Kolekce je vyrobena z lehkých materiálů jako je čístá bavlna a technický polyester, a to v pouhých dvou odstínech, pískové a bílé.

COS_10_W3

Limitovaná kolekce ’10‘ bude v prodeji od 24. března 2017, a bude k dostání v buticích po celém světě (i v Praze) a na cosstores.com a vy si ji rozhodně nenechte ujít.

COS_10_W4

COS_10_W5

COS_10_M1

COS_10_M2

COS_10_M3

Foto: Archiv firem