Posted in COS Móda Nezařazené

COS přináší nové basic kousky a Black Friday slevy

COS přináší nové basic kousky a Black Friday slevy Zveřejněno 29. 11. 2019

S blížícím se obdobím vánočních svátků oznamuje COS speciální nabídku kolekce nadčasových dámských, pánských i dětských oděvů, které využijete po celý rok. Zimní modely jsou doplněny nejoblíbenějšími základními kousky, které tvoří jádro moderního šatníku.

Značka bude poprvé od 28. listopadu do 1. prosince nabízet v kamenných prodejnách i online 20% slevu na kousky, ke kterým se budete rok co rok vracet. Sleva pak bude platit online i nadále, navíc 2. prosince s dopravou zdarma. Všechny nabízené oděvy charakterizuje umění dokonalého zpracování a jsou navržené tak, aby vydržely dlouhá léta.

V letošním roce sváteční edice zahrnuje luxusní kašmír a výběr klasické merino vlny. Doplňky v podobě tašek z měkké kůže, šátků a obuvi pozvedají nabídku dárků na vyšší úroveň. U dámských oděvů jsou vlněné kabáty a nadčasové černé šaty doplněné nezbytnou bílou košilí. U pánských základních kousků najdete tradiční styl v podobě svetrů ke krku a triček, zatímco rafinovanou klasiku ztělesňuje bílá košile s oblekem. Oblečení pro děti nabízí kombinaci stylu, který se snoubí s hravými detaily, vzorované pletené zboží, soupravy a prošívané kabátky na chladnější období, které je před námi.