Posted in Nezařazené

COS představil novinářům kolekci jaro/léto 2017

COS představil novinářům kolekci jaro/léto 2017 Zveřejněno 20. 1. 2017

V nadcházející kolekci se jemná grafická přesnost setkává s moderním řemeslem a transparentností kombinovanou s objemnými siluetami. V této kolekci je nově interpretován dvojdílný oděv. Hlavní zásadou je dokonalé zpracování vyznačující se jemností. Kolekci charakterizuje moderní, svěží přístup k řasení a strukturování.

A

Kolekce nabízí jemnou paletu tlumených barev, která je zdůrazněna světlými odstíny slonové kosti a šedé, a je inspirována dílem Jamese Turrella „Within, Without“, evokujícím světlo a optické efekty. V kontrastu s akcenty v ocelově modré, břidlicové a šalvějové je zjevný příklon k trendu přírodní versus industriální.

Q

V kolekci se objevují tkaniny s jemnou strukturou kombinovány s bavlněným hedvábím a výsledkem je lehkost s romantickým a tak trochu nostalgickým pocitem. Metodou vydutých a vypouklých tvarů vznikají z technických i přírodních látek nenucené siluety. Poloprůhledný nylon zdůrazňuje myšlenku vzdušného a nepředvídatelného stavu připomínajícího objemný padák.

S

Nechybí ani doplňky. Sada amorfních pozlacených šperků obsahuje prsten, náušnice a náhrdelník. Kolekci doplňuje kabelka z řasené pogumované kůže v tmavě šalvějovém odstínu. Kožené tenisky a sandály jsou vybaveny elastických zapínáním.

1

Ukázka této kolekce nás už nyní navnadila na jaro, které je sice ještě trochu vzdálené, ale rozhodně bude očekávané.

W

Foto: Archiv firem; Lenka Čelinská