Posted in Nezařazené

Copánek jako jednoduchý & sofistikovaný účesový doplněk

Copánek jako jednoduchý & sofistikovaný účesový doplněk Zveřejněno 9. 12. 2015

Splétané kreace jsou trendem, který neminul snad žádného světového návrháře. Velkým hitem poslední doby je rybí cop, není sice úplně snadné ho zaplést na jedničku hned, ale s trochou cviku to za chvíli zvládnete. Pokud se řadíte mezi pokročilé, můžete si vyzkoušet i spletení do nejrůznějších uzlů, které vypadají také velmi efektně.

Pokud dáváte přednost rozpuštěným vlasům, které chcete jen trochu oživit, pak vsaďte na jemný copánek uprostřed temene hlavy, který dodá účesupatřičný efekt.

Stále romantickým účesem zůstává nestárnoucí klasika v podobě volného copu spleteného ke straně. Přesně tenhle “rychlo účes” je ideální volbou, pokud vás čeká nečekaná návštěva nebo naopak cesta do víru velkoměsta. Stačí obléct jednoduché koktejlky, nasadit výrazné náramky a do ruky vzít psaníčko a máte vyhráno.

Hairstylisté pro módní mola vytvořili účesy z tenkých pevně stažených copánků, které opticky připomínají vyholení hlavy jež bylo trendy v minulých sezónách.

A pokud chcete mít prostě jen dobrou náladu, pak si vytvořte dva klasické copy, které z vás udělají opět holčičku mající stále skvělou náladu.

Foto: Pinterest.com; Facebook.com; Archiv firem