Posted in Nezařazené

Co si obléct na červený koberec filmového festivalu v Karlových Varech?

Co si obléct na červený koberec filmového festivalu v Karlových Varech? Zveřejněno 26. 6. 2017

Celý festival začíná oficiálním zahájením v hotelu Thermal, do kterého hosté budou kráčet po červeném koberci. A jak se na něj nejlépe obléci? Pariskaulice.cz vám samozřejmě doporučuje outfity světových značek sídlících na této luxusní třídě. Inspiraci jsme hledali u slavných dam, které dorazily na nedávno skončený Mezinárodní filmový festival v Cannes.

Odstíny červené

Odstíny rudé na červený koberec patří. Pro výběr outfitu jsme se nechali inspirovat modelkami Rosie Huntington-Whiteley, Bellou Hadid nebo Angelou Lindvall, které všechny zvolily róby červené barvy a jen zářily.

 

My jsme pro vás vybraly krajkové šaty značky Valentino, Gucci sandály a psaníčko.

Bílá sázka na jistotu

Bílá nebo smetanová sluší snad každé ženě. Pokud pozvánka striktně nenakazuje dress code black tie, nebojte se obléct i šaty kratší délky, ale eleganci preferujte určitě. Na krátké bílé šaty v Cannes vsadily například herečky Chloe Sevigny nebo Kristen Stewart.

My jsme zcela podlehly šatům Dolce & Gabbana, botám Salvatore Ferragamo a nestárnoucí legendě Fendi Baguette.

Odstíny růžové

Růžová je rovněž nestárnoucí barvou, kterou designéři rádi zařazují do svých kolekcí a celebrity na červený koberec. V Cannes se do šatů těchto odstínů oblékly modelky Izabel GoulartBarbara Palvin.

Zkuste kombinaci šatů Prada, legendárního psaníčka Bottega Veneta a sandálů z dílny Jimmy Choo

Foto: Kviff.com; Vogue; Archiv firem