Posted in Nezařazené

Co najdete v botníku Jennifer Lopez?

Co najdete v botníku Jennifer Lopez? Zveřejněno 27. 3. 2017

Jennifer Lopez je velkou milovnicí bot. Boty pro ni nejsou pouze nutným kouskem, ale nezbytnou součástí jejího DNA. Žádný outfit není dokonalý bez perfektně padnoucích bot. Není tedy divu, že se pustila i do kreativity a společně s předním obuvníkem Giuseppe Zanatti vytvořila jedinečnou kolekci bot. Pro spolupráci našla toho pravého, jelikož pro samotného Giuseppe nejsou boty jen módním doplňkem, ale uměleckým kouskem, který je nutné umět ocenit, vynést a ctít.

“Jako každá jiná žena, i já jsem velkou milovnicí bot. Je jedno zda se procházím po červeném koberci, tancuji na pódiu, vyrazím s přáteli na oběd nebo mám prostě volný den, vždy volím boty, které mi padnou a opticky posunou do vyššího levelu,“ říká Jeniffer Lopez.

Jennifer_Lopez_Giuseppe_Zanotti_shoes_spring_2017_collection1

V jejím botníku najdete především modely z dílen klasiků jako Jimmy Choo nebo Christian Louboutin. Bohužel ani tato vyznavačka módy se nevyhýbá tzv. faux paus v podobě cedulek na podrážkách.

Calabasas, CA - Jennifer Lopez forgets to remove the price tag from her shoes as she is seen out shopping with a friend. The singer looks otherwise very put together in round sunglasses, a black turtleneck, ripped denim, studded flats, and a Louboutin studded tote bag. April 25, 2016, Image: 282616429, License: Rights-managed, Restrictions: NO Brazil, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AKM-GSI

Bez názvu

Jennifer často dává přednost výrazným barvám a nezapomíná do nich obouvat i své potomky.

1406877835427_wps_13_31_JULY_2014_BEVERLY_HILL

Zpěvačka však není jen diva na vysokých podpatcích. Když si to outfit vyžaduje, nazuje své ladné nožky i do pánských bot nebo botasek.

52274915 Actresses and best friends Jennifer Lopez and Leah Remini spotted out shopping at Barneys New York in Beverly Hills, California on January 6, 2016. The pair hugged when they first got to the shop and hugged as they left. Leah was in good spirits despite the Church Of Scientology slamming her after she exposed their inner secrets., Image: 310154016, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, FameFlynet USA

Foto: Profimedia.cz; YouTube.com