Posted in Nezařazené

Co nabízí Aether Esthetic and Beauty Institute Prague?

Co nabízí Aether Esthetic and Beauty Institute Prague? Zveřejněno 5. 3. 2019

V nově postavené budově DRN na Národní třídě v Praze byl otevřen Aether Esthetic and Beauty Institute Prague. Estetický institut s velkým přesahem do medicíny osloví milovníky krásy, zdravého životního stylu, nejnovějších kosmetických procedur a zároveň náročné zákazníky, kteří chtějí šetřit čas a vyřešit veškeré své potřeby na jednom místě.

Kompletní portfolio

Institut vsadil na strategii poskytování kompletního portfolia služeb. Pod jednou střechou tak můžete využít služeb estetické a laserové medicíny, dermatologie, estetické dermatologie, kosmetiky a péče o pleť i celé tělo. Nechybí ani služby z oboru gynekologie, flebologie, trichologie, lázeňské, wellness a kosmetické služby, poradenství lékařů v oboru fyzioterapie a výživy či wellness programy pro turisty. Užít si můžete i služby beauty segmentu – vlasových stylistů, manikúru, pedikúru a další.

Krása a zdraví v jednom

Název institutu Aether pochází z řeckého slova, které představuje pátý element, ztělesnění prostoru a nebe. Aether kombinuje všechny čtyři mocné prvky přírody a upravuje je dotykem vědy. To se odráží v přístupu institutu. Alfou a omegou institutu je symbióza krásy a zdraví. Aether Institute využívá nejmodernějších přístrojů značky Lumenis, která je světovým lídrem v oblasti estetické medicíny. Lázeňské a wellness zařízení jsou z dílny předního německého výrobce Ghanieri Spa & Wellness  Kosmetika a péče o pleť pracují s těmi nejlepšími kosmetickými přístroji jako jsou Hydrafacial™ a GeneO +, za pomoci kosmetických značek jako Valmont, Forlle’d, Thalion, Teoxane, Dibi Milano, CHI, Shu Uemura nebo Oribe.

Profesionální tým

Důležitou a nedílnou součástí je kvalifikovaný tým profesionálů. „O pohodlí našich klientů se v nadstandardně zařízeném Aether Institute stará erudovaný 40tičlenný personál se zkušenostmi z odborných pracovišť. Prioritně dbáme na komplexní služby s individuálním přístupem, vynikající péčí a komplexními řešeními s důrazem na zdraví,“ říká majitelka institutu Aksana Lukanava a dodává: „Ideou podnikatelského záměru bylo uspokojit nejnáročnějšího klienta, který v dnešním uspěchaném světě potřebuje vyřešit vše na jednom
místě. Hlavní ideou bylo vytvořit místo krásy a zdraví s profesionálním týmem odborníků.“ Vedoucím členem lékařského týmu a odborným garantem projektu je prof. MUDr. Jana Hercogová, CSc., MHA, která pomáhá svým pacientům najít zdravé sebevědomí a dobrý pocit z vlastního těla. Jak sama říká, „…aby mohla být pleť krásná, musí být zdravá. A aby byla zdravá pleť krásná, je třeba o ni pečovat“. MUDr. Hercogová je přední českou kapacitou v oblasti dermatovenerologie. Za svoji odbornou praxi získala mnoho mezinárodních ocenění. Byla prezidentkou Evropské akademie dermatologie a venerologie i Evropské společnosti kosmetické a estetické dermatologie. Za dobu své odborné působnosti organizovala nespočet nejen českých, ale i mezinárodních kongresů a odborných setkání. Členy lékařského týmu institutu jsou vedle profesorky Hercogové dále MUDr. Tatsiana Samarukava, mezinárodní konzultant a kouč, lékařka estetické medicíny a kosmetologie, MUDr. Elizabeth Adenubiová odbornice v oblasti dermatovenerologie a doc. MUDr. František Novák, PhD., uznávaný odborník oboru vnitřních nemocí se specializací na klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči. Denní provoz funguje od ledna 2019.