Posted in Nezařazené

Co nabídl newyorský týden módy?

Co nabídl newyorský týden módy? Zveřejněno 19. 9. 2016

Boss

Jason Wu stále dokazuje, že značka Boss v jeho podání už dávno není kancelářskou nudou, jak jsme byli zvyklí. I do práce vám radí nosit barvy, lehké materiály, šaty na ramínka i pestrobarevné košile. Celou kolekci najdete ZDE.

boss

Tory Burch

Tato americká návrhářka už nějakou dobu sídlí na luxusní pražské třídě. Češi si k ní zatím stále hledají cestu, což je veliká škoda. Její móda je na jednu stranu klasická, ale vždy něčím okořeněná, barevná, plná vzorů. Kolekce pro příští sezonu nešetří barvami a vzory i na módních doplňcích, takže v ulicích už nesplynete s davem. Celou kolekci najdete ZDE.

burch

Michael Kors

Jeho móda dobyla český trh už dávno. Jeho kabelky potkáte na každém kroku, což mu značně uškodilo, na druhou stranu styl tohoto Američana je jednoduše božský a těžké mu je odolat. Kolekce kabelek pro následující jaro se tak trochu držří trendu retro, ale velká volánková psaníčka jsou zkrátka neodolatelná. Tradiční zvýrazňování pasu vám dodá ženskost a super dlouhé rukávy ležérní vzhled. Celou kolekci najdete ZDE.

kors

Foto: WWD; Facebook.com