Posted in Nezařazené

Co nabídl newyorský týden módy?

Co nabídl newyorský týden módy? Zveřejněno 20. 2. 2017

Michael Kors

Kromě jediných dvou modelů tu nebylo nic, co nás na přehlídce Michaela Korse zaujalo. Kolekce ničím nevyčnívala, až na netradiční plus size modelku Ashley Graham. To ale nefunguje, když máte nesedící šaty a v závěsu za vámi jde nejsledovanější modelka Bella Hadid. Nicméně toto gesto vítáme, ale příště by to chtělo jiný model,který plnoštíhlé ženy bude inspirovat nikoli děsit. Ani barevně či materiálově se designér nepohnul od svých zajetých kolejích a to je možná škoda v době, kdy popularita této značky klesá. Celá kolekce ZDE.

kors

Victoria Beckham

Už dlouho tady nebyla kolekce, kterou by si ženy chtěly a mohly okamžitě obléct do práce. Návrháři na pracující ženy rádi zapomínají, protože to není atraktivní téma, které zaujme především módní redaktory, kteří spíše vyhledávají kreativitu, nekonvenčnost a extravaganci. Nehledě na současnou generaci ovládající sociální sítě, která se ráda nechává fotit v ulicích, ve kterých je nutné vyčnívat nikoli elegantně zapadnout. Victoria Beckham však zariskovala a vytvořila skvělou kolekci plnou krásných nositelných a kvalitních kousků pro ženy z celého světa. Její oblečení je ideální do kanceláře a zároveň je dostatečně módní a nepůsobí usedle. Každý kousek vypadal skvěle, jednoduché kašmírové svetry, midi sukně i šaty s potiskem. Celá kolekce ZDE.

vb

Tory Burch

Americká návrhářka, která již má svůj butik na Pařížské ulici, představila opět elegantní ženskou kolekci, které dominovaly iniciály samotné designérky TB. Nešla přehlédnout inspirace značkou Schiaparelli v podobě ilustrací. Opět nechyběly oversize kalhoty a halenky s vázankou, které očividně budou i nadále populární. Celá kolekce ZDE.

tb

Calvin Klein

Raf Simons byl pro Calvina Kleina trefou do černého. Kdo jiný, než génius jakým Raf je, by dokázal vytvořit dokonalou kolekci, která bude současná a přesto nese prvky z historie značky. Slavná kampaň na džíny Calvins z osmdesátých let, ve které zazářila Brooke Shields se objevila jako cedulka na džínách. Kolekci nechyběla ani barevnost, kterou v předešlých kolekcích trochu postrádáme. Celé kolekce ZDE.

ck

Text: Silva Arsenie, Tereza Spilková, Michaela Hošková