Posted in Nezařazené

Chytré hodinky v Porsche Design

Chytré hodinky v Porsche Design Zveřejněno 29. 8. 2017

Huawei v letošním roce představil nejen smartphony P10 a P10 Plus, ale také chytré hodinky Huawei Watch 2. Za pozornost pak stojí zejména jejich luxusní edice připravená ve spolupráci se značkou Porsche Design. Dříve obě značky spolupracovaly například na uvedení tabletu.

Na nových hodinkách kvitujeme zejména kompatibilitu se systémem Android a jejich elegantní a “civilní” vzhled, který pro chytré hodinky běžně dostupné na trhu nebývá až tak obvyklý. Modelu hodinek v Porsche Design dominuje nerezový kruhový ciferník a keramická luneta. Hodinky jsou vodotěsné se stupněm krytí IP68), díky Bluetooth, NFC, Wi-Fi či GPS se dají propojit s různými aplikacemi a přístroji. Displej o velikosti 1,2 palců operuje s rozlišením 390 × 390 bodů.

Porsche Design má letos v nabídce i samozřejmě i modely inspirované automobilovým průmyslem. Vlajkovým modelem jsou hodinky Monobloc Actuator. Přístup k navrhování hodinek je stejně propracovaný jako přístup k navrhování ikonických automobilů této značky.

Do portfolia Porsche Design patří i elektronika a móda. Dámskou i pánskou řadu z aktuální kolekce naleznete v Pařížské 21.