Posted in Nezařazené

Chateau Mcely otevírá hostům nové zahradní PATIO po celý rok

Chateau Mcely otevírá hostům nové zahradní PATIO po celý rok Zveřejněno 13. 8. 2015

Majitelé Chateau Mcely nezahálí a svým hostům nabízí stále nové a nové prožitky z návštěvy či pobytu v tomto překrásném prostředí. Hosté Chateau Mcely si mohou nyní vychutnat nový prožitek ze zahradního patia, které je součástí restaurace Piano Nobile. Čiré elegantní zasklení mu dodává pocit splynutí s přírodou, umocňuje krásný výhled a gurmánský zážitek, ať už se jedná o snídani, oběd, večeři či čajový dýchánek.

Další novinkou je doba, po kterou hosté mohou patio využívat a to 365 dnů v roce. V horkých dnech se dá sklo otevřít a v chladných poslouží k udržení tepla, přes zimu bude prostor vytápěn. Atmosféru a celkové prostředí navíc prohlubují citrusovníky, palmy, omamná vůně jasmínů, zpívající ptáci, dominantní ručně vyráběný korálkový páv, designový lustr ve tvaru ptačího hnízda zavěšený pod baldachýnovým stropem a důmyslně uspořádaná zákoutí s pohodlnými křesílky a sofa.

Zahradní patio je dalším prostorem pro rodinou oslavu či jednání a může být exkluzivně uzavřeno. Je ideálním konferenčním prostorem s bezprostředním kontaktem s přírodou, což pozvedne jednání na vyšší úroveň vědomí. Rovněž svatebčané tento prostor ocení ať už při svatebním obřadu či hostině.

Místo zahradního patia má mnohaletou tradici. Roku 1903 bylo západní křídlo zámku kvůli špatným základům zbouráno a byl zde postaven dřevěný sál pro divadlo a kino. O mnoho let později designér Oto Bláha navrhl lehkou konstrukci zahradního patia, která symetricky zámek vyvážila a přirozeně navázala novodobými zážitky.

Nyní už nezbývá nic jiného, než si zarezervovat například víkend, který společně se svou rodinou či jen partnerem jistě prožijete naplno.

Foto: Chateau Mcely