Posted in Nezařazené

Cesta Rafa Simonse v Dioru: Od začátku do konce plná emocí a krásy

Cesta Rafa Simonse v Dioru: Od začátku do konce plná emocí a krásy Zveřejněno 10. 11. 2015

Když Raf Simons nastupoval na post kreativního ředitele módního domu Dior, kladl si za cíl, vnést do kolekcí znovu emoce, které se podle jeho slov od devadesátých let postupně vytrácely. Teď, když stojíme na konci Simonsovy kapitoly v Dioru, můžeme i říci, že se mu jeho předsevzetí podařilo naplnit. Emoce legendárnímu módnímu domu skutečně vrátil.

Raf Simons nepředstavil svou tvorbu jen na módních molech, ale na stránkách nejprestižnějších módních časopisů a hlavně na jejich obálkách. A těch titulních stran nebylo zrona málo. První Simonsovu fashion story časopisu Vogue nafotila modelka Jourdan Dunn a měla v ní bílé šaty z kolekce Fall/Winter 2012-2013 a k nim stříbrné tenisky. Zatím poslední titulní stranu v šatech Dior vytvořených pod vedením již bývalého kreativního ředitele, nafotila v květnu modelka Emiilia Clarkea.

Tyrone-Lebon-Oct-2012-vogue-24feb14-b_426x639

Simonsovu kouzlu podlehla během jeho působení v Dioru nejedna celebrita. Jeho oděvy oblékaly na červených kobercích i na stránkách časopisů. A které nás nejvíce zaujaly? To se dozvíte ve fotogalerii.

Foto: Profimedia.cz; Archiv Vogue; Instagram