Posted in Nezařazené

Český design v Pařížské ulici

Český design v Pařížské ulici Zveřejněno 22. 9. 2015
Unique Fashion Week je módní komerční projekt, který prezentuje aktuální prodejní kolekce českých módních návrhářů, zahraničních návrhářů a módních značek. Smyslem a cílem projektu je podpořit české módní tvůrce, ale i mladé studenty vysokých škol.
Každý rok představují Prahu a český design organizátorky Barbora Bergová a Karolína Bosáková vzácným hostům. Ani letos tomu nebude jinak. Již včera Prahu navštívila a svou kolekci Twin-Set představila její majitelka a autorka – italská designérka Simona Barbieri.
Podpořit galavečeři Petry Němcové pak přijede do Prahy CEO společnosti Chopard Caroline Scheufele.
Přednášet o módě budou muži na pravém místě: synové zakladatele značky Diesel Andrea a Stefano Rosso. Bratři Rosso budou mít přednášku na téma kreativita, marketing a byznys v rámci projektu Czech Fashion Accelerator v sobotu 26. září ve Slovanském domě. Dobrou zprávou určitě je, že přednáška je přístupná veřejnosti. Nezůstane ale jen u mluvení. Pánové Andrea a Stefano přiváží legendární projekt Red Room party, který se pravidelně koná ve světových metropolích jako je New York, Milán, Londýn, Moskva nebo Tokyo.
Doprovodný program módního týdne je vskutku nabitý a jeho nedílnou součástí je již zmiňovaný Pop-up store českých návrhářů. Butik Good Deal otevře na dobu od 21.9. do 4.10. brány Ivaně Mentlové, Denise Dovalové, Josefíně Bakošové, Lence Štěpánkové, Jiřímu Kalfařovi a dalším.
Foto: Unique Fashion Week