Posted in Nezařazené

Červený koberec z Emmy ukázal to nejlepší z haute couture

Červený koberec z Emmy ukázal to nejlepší z haute couture Zveřejněno 22. 9. 2017

Americké televizní ceny Emmy sledují to nejlepší z televizní tvorby od seriálů až po talkshow. Letos triumfovala především minisérie Sedmilhářky a chybět nemohly ani její božské protagonistky – Nicole Kidman, Reese Whiterspoon či Zoe Kravitz.

Na módním poli bodovala například tradiční šperkařská značka Tiffany & Co., jež získala ocenění za nejlepší doplněk na červeném koberci. Její šperky zdobily hned několik hostů. Herečka Zoe Kravitz doplnila šaty Dior diamanty od Tiffanyho a zářila se dvěma náhrdelníky, náušnicemi, náramkem a prsteny.

Milo Ventimiglia, nominovaný na nejlepšího herce za seriál This Is Us, měl ocelové hodinky z kolekce Tiffany CT60. Liev Schreiber, nominovaný na nejlepšího herce za seriál Ray Donovan, měl černé hodinky z kolekce Tiffany CT60. James Corden, který uvádí nominovanou show The Late Late Show with James Corden, doplnil smoking hodinkami Tiffany CT60 z růžového zlata a manžetovými knoflíčky.

Kromě úchvatných rób velkou pozornost vzbudil blahopřejný polibek Nicole Kidman a Alexandra Skarsgarda. Stejně jako na festivalu v Benátkách i tento večer ovládly krásné herečky ve věku 50+. Kromě Susan Sarandon, Dolly Parton, Jane FondyMichelle Pfeiffer či Jessicy Lange byly Emmy velkým comebackem pro úžasnou Lauru Dern, která získala cenu za vedlejší roli v seriálu Sedmilhářky. A hvězda kultovního snímku Zběsilost v srdci u toho vypadala jak jinak než skvěle!

Další hvězdné okamžiky z předávání televizních cen Emmy můžete objevit v článku Cenám Emmy vévodily Sedmilhářky. Kdo ale kraloval na červeném koberci? na Iconiq.cz