Posted in Carollinum

Carollinum představuje novinky značky CHANEL

Carollinum představuje novinky značky CHANEL Zveřejněno 5. 11. 2015

Limitovaná kolekce Première Rock

Značka Chanel připravila speciální limitovanou kolekci, která byla na trh uvedena pod názvem Première Rock. Na světě je z každého modelu dostupných pouze 1 000 kusů. Carollinum představí svým klientům tři modely: Première Rock Rose, Première Rock Bleu a Première Rock Beige, které se liší barevným provedením. Pouzdro je vyrobeno z oceli a perlovému číselníku dominuje hodinová a minutová ručička. Výrazným prvkem je trojřadý ocelový řemínek, do kterého je vpleten kožený pásek v pastelových barvách. Modely jsou vybaveny quartzovým strojkem. Hodinky o rozměrech 15,8 x 23,6 x 6,2 mm jsou dostupné s řemínkem ve velikostech XS, S, M a L a jsou voděodolné do hloubky 30 m.
cena: 114,000,-

Première Rock

Linie J12-G10

Chanel přináší raritní osvěžení svého portfolia – luxusní dámské hodinky s řemínkem, který patří k tradiční armádní výbavě. Řemínek NATO byl původně navržen pro britskou armádu, dodával se v odolném a flexibilním nylonovém provedení.
Linie nese jméno tajného kódu J12-G10, pod kterým se zboží pro armádu objednávalo. Krokodýlí kůží tentokrát Chanel nahradil nylonem, což hodinkám dodává nový designový rozměr. Ženskost a luxusní půvab hodinek podtrhuje spona osazená diamanty.
Pouzdro hodinek J12-G10 Blue Nylon je vyrobeno z kombinace titanu, oceli a high-tech keramiky, která garantuje vysokou odolnost vůči škrábancům. Zajímavým detailem je luneta rotující jedním směrem. Modrý číselník zobrazuje funkce hodin, minut a sekund a barevně ladí s nylonovým řemínkem, který hodinkám dodává sportovní charakter. Model o průměru 38 mm je vybaven automatickým strojkem s rezervou chodu 42 hodin a je voděodolný do hloubky 200 metrů.

cena: 128,300,-

J12-G10 Blue Nylon

J12-365 Black Steel Indicators

Nový model hodinek Chanel s referenčním číslem J12-365 je vyroben z černé high-tech keramiky a oceli, což je kombinace vysoce odolná vůči mechanickému poškrábání. Vybaven je samonatahovacím strojkem, který má rezervu chodu 42 hodin. Číselník hodinek je zdoben jedenácti diamanty (0,084 ct) a zobrazuje funkce hodin, minut, sekund a data. Model o průměru 36,5 mm je voděodolný do hloubky 100 metrů.

cena: 163,900,-

J12- 365 Black Steel Indicators

Foto: Archiv firem