Posted in Nezařazené

Cannes podle českých topmodelek a značek z Pařížské

Cannes podle českých topmodelek a značek z Pařížské Zveřejněno 22. 5. 2017

Eva Herzigová

Na zahajovací ceremoniál festivalu si Eva Herzigová oblékla zlatou róbu z dílny Roberto Cavalli a zcela svým leskem odrážela blesky přítomných fotografů. Na večírek klenotnictví Chopard zvolila černé šaty krátké délky, ve kterých vynikly stále mladistvé a ultra štíhlé nohy.

Petra Němcová

Další česká kráska, která v Cannes nikdy nechybí. Nedorazila sice na zahájení, ale již další den nechyběla na premiéře filmu Loveless, na kterou zvolila bílé šaty značky The 2nd Skin Co. s proklatě vysokým rozparkem. Petra dorazila i na premiéru filmu 120 Beats Per Minute, na kterou si oblékla kouzelnou modrou róbu. Na večerní party Chopard vsadila česká modelka na blyštící se šaty od designéra Elie Saab, kterým opět dominoval dlouhý rozparek.

Dior

Na francouzský módní dům se obrátily modelky Bella Hadid a Lily Donaldson, aby na červeném koberci v Cannes patřily mezi nejlépe oblečené. Bella vsadila na rudou róbu, která jí dodala eleganci a Lily na rafinovanou průsvitnost, které chyběl jen úsměv, kterým modelka šetřila.

Bella Hadid
Lily Donaldson

Louis Vuitton

Na tuto jistotu vsadila tvář této značky herečka Michelle Williams. Ta zůstává této značce věrná i mimo červený koberec. Netradičně jsme v šatech LV mohli obdivovat nestárnoucí herečku Julianne Moore, které to mimořádně slušelo.

Julianne Moore

Gucci

Ani barevnost typická v současnosti pro italskou legendu Gucci nemohla na červeném koberci v Cannes chybět. Šaty od Alessandra Michele oblékla herečka Naomie Harris.

Versace

Takto úchvatně vypadala Uma Thurman během zahajovacího ceremoniálu na festivalu v Cannes. Oblékla róbu odstínu růžové od značky Versace a doplnila ji šperky Bulgari.

Foto: Archiv firem