Posted in Nezařazené

C DE CARTIER – když barva udává styl…

C DE CARTIER – když barva udává styl… Zveřejněno 25. 3. 2015

Kolekce je vyrobená z luxusní hrubozrnné kůže Taurillon, která je velice měkká a příjemná na dotek. Paleta barev vychází z inspirace vzácnými kameny, které Cartier používá do svých šperků. Svěží odstíny fialového ametystu či oranžového granátu, tmavě šedá barva cordieritu, modrozelený tyrkys, světlá lila barva chalcedonu či něžný odstín růžového křemene – elegantní kabelky v monochromatických odstínech dodají styl a barvu každému outfitu. Tašky lze nosit v ruce či přes rameno díky dlouhému nastavitelnému popruhu. Kovové části kabelek, které jsou dostupné ve dvou velikostech, jsou potaženy palladiem.

Barva každé kůže je zpracována k dokonalosti pomocí pečlivého procesu barvení. Od jemných světlých, až po syté tmavé odstíny, barvy jsou ručně dokončovány v jedné z nejstarších koželužen ve Francii, jejíž vznik se datuje do roku 1803.

Ručně barvené okraje, jemné prošívání pomocí sedlářských stehů tón v tónu či v kontrastních barvách, decentní logo Cartier vyvedené ve zlaté barvě pod horním lemem kabelky a kůží obšívané vnitřní kapsy: zručnost a odborná znalost řemeslníků se odráží v každém detailu modelů C de Cartier.