Posted in Nezařazené

BVLGARI ODHALILO novou High Jewellery kolekci

BVLGARI ODHALILO novou High Jewellery kolekci Zveřejněno 17. 6. 2015

Hostitelem večera byl Jean-Christophe Babin, CEO společnosti Bulgari, a Carla Bruni, novodobá diva a tvář kampaní Bulgari. Okouzlující Carla s vytříbeným stylem ztělesňující snad všechny podoby italské krásy zářila zkrášlena novým High Jewellery náhrdelníkem s názvem Love’s paradise. Tento šperkařský skvost nese ve svém centru safír o váze 125,35 karátů a je doplněný o zářivé diamanty s váhou 33,18 karátů.

Mezi významnými hosty z řad mezinárodního tisku, známých osobností a VIP hostů byli herec a Bulgari ambasador Luke Evans, italská herečka a ambasadorka Save the Children Isabella Ferrari, německá celebrita HSH Princess Lilly zu Sayn Wittgenstein Berleburg, indická herečka Sonam Kapoor, šéfredaktorka italského Vogue Franca Sozzani, model Toby Huntington-Whiteley, model Max Emerson, filantropka Becca Cason Thrash, moderátorka Sonia Raule, libanonsko-australská herečka Jessica Michelle a známá osobnost Fatima Fatima.

Villa di Maiano z 16. století byla právě díky svým zahradám perfektním místem pro představení nové kolekce inspirované souměrností a geometrií živých plotů a květinových záhonů. Při příchodu byl hostům nabídnut koktejl za doprovodu jemné melodie harfy, kterou vystřídala High Jewellery show v hlavní roli s modelkami procházejícími se již zmíněnými zahradami při magickém soumraku. Pro potěšení a zpříjemnění večera všem hostům, kteří zasedli při gala večeři, zahrála francouzská popová skupina Gipsy Queens. Příjemný večer se pozvolna vyvinul v party s živým DJ setem od Graziano Della Nebbia a ohňostroji.

Nová kolekce nabízí 100 unikátních šperků a odkazuje k souměrnosti a geometrii živých plotů a květinových záhonů kvetoucích v dobách italské renesance, kdy architekti, malíři a sochaři velikosti Raffaela a Michelangela pozměnili pojetí krásy pod tíhou inspirace magického spojení mezi přírodou a uměním. Myšlenka včlenit přírodu do uměleckých děl je ztělesněna novými šperky Bulgari, kde jsou vzácné materiály modelovány do tvarů připomínajících architektonické motivy a květiny italských zahrad.

Foto: Archiv Blvgari