Posted in Nezařazené

Butik Montblanc najdete nově na rozhraní Pařížské a Široké ulice

Butik Montblanc najdete nově na rozhraní Pařížské a Široké ulice Zveřejněno 17. 1. 2016

Nový butik, který se nachází na rozhraní Pařížské a Široké ulice, nabízí rozšířený sortiment zboží – od malých kožených doplňků přes psací potřeby až po komplikované modely mechanických hodinek.

Butik je pojat v luxusním stylu, odpovídajícím významu a prestiži značky. Interiér zdobí moderní minimalistický design. Specialitou a zajímavostí nového butiku je VIP salonek pro sběratele psacích potřeb a hodinek (Collector’s Room), kde aktuálně probíhá výstava limitovaných edicí per Montblanc.

„Carollinum v letošním roce slaví 20. výročí založení a otevření nového butiku Montblanc je první z událostí, které jsme pro zákazníky při této příležitosti připravili,“ uvedla majitelka společnosti Tamara Kotvalová.

Přesunutí butiku Montblanc na rozhraní Pařížské a Široké ulice je potvrzením významu této ulice, coby další klíčové shopping „tepny“ v centru české metropole.

V dosavadním sídle obchodu Montblanc v Pařížské 9 otevře společnost Carollinum na jaře 2016 nový butik Patek Philippe, exkluzivní značky vysokého hodinářství.

Foto: Archiv firem