Posted in Burberry

Burberry: Z mola přímo do butiku

Burberry: Z mola přímo do butiku Zveřejněno 21. 9. 2016

Podzimní a zimní kolekci pro aktuální sezonu sledovala v Londýně řada hvězd v první řadě. Nechyběla Anna Wintour, modelka Cara Delevingne, Lily Donaldson, Suki Waterhouse, Olivia Palermo nebo slavný fotograf Mario Testino. Hlavním tématem se stal onen počin hlavního designéra, ukázat aktuální kolekci namísto příštího jara a léta. Novému trendu se mnoho lidí obává, že bude těžké zpracovat reklamní podporu a to především v tiskových médiích. Tom Ford, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren a nyní i Burbbery to vidí jinak. Především díky sociálním sítím a digitálním médiím zákazníci nechtějí čekat na modely, které vidí dnes, půl roku. Zda tento trend bude následován dalšími módními domy ukáže až čas.

2

Hosté na svých sedadlech našli kopii novely Orlando: A Biography, kterou se Christopher Bailey nechal pro svou kolekci inspirovat. Na mole předvedl nejen dámskou, ale rovněž pánskou kolekci. V kolekci najdeme současný trend inspirovaný hedvábným pyžamem nebo negližé.

5

Krásou kolekce jsou šaty z brokátu nebo v kombinaci s krajkou a to vše v typických barvách Burberry.

6

Nechybí ani tradiční trenčkoty, jen tentokrát různého střihu i barev nebo doplněné o zvířecí potisky.

7

Christopher nezapomněl na ženskost a zdůraznil úzkými opasky vosí pas.

1

V kolekci najdete rovněž vojenskou inspiraci v podobě sak připomínajících uniformy pro válečné bubeníky.

8

Nelze opomenout kabelky inspirované vojenskou brašnou nebo malé zdobné kabelky s popruhem připomínající velký kovový řetěz.

3

Kotníkové boty na vysokém mohutném podpatku vypadají pohodlně a přitom sexy.

4

Celá kolekce ZDE.

Foto: WWD; Facebook.com/Burberry