Posted in Nezařazené

Bulgari uvádí novou kolekci šperků, která je snem každé divy

Bulgari uvádí novou kolekci šperků, která je snem každé divy Zveřejněno 31. 10. 2017

Hlavními motivy kolekce jsou dvě italské lásky: Ženy & Řím. Tyto dvě inspirace jsou přetaveny do zcela mimořádných tvarů a barev. Tradičně se můžete také těšit na přehlídku drahých kamenů a precizní provedení s typickým designem Bulgari. Tato tradiční italská značka má jako hlavní claim kolekce, že každá žena může být divou. Od půvabné a rafinované, až po charismatickou a provokativní, okouzlující a sofistikovanou.

Bulgari toto svoje tvrzení vyjadřuje skrze ducha italské elegance a odkazem na přirozený italský esprit a kultury. Stejně jako ženy, žádný drahokam není úplně stejný. Kolekce představuje věčnou jiskru diamantů, až průzračnou čistotu akvamarínů, optimistickou auru růžového turmalínu přes smyslnost rubelitu, vyváženost ametystu či neotřelý lapis či karneol.

Kolekce Divas Dream vychází z rituálů krásy Římské říše, kdy nejmodernější ženy chodily odpočívat do lázní, což se postupně stalo společenským trendem. Jásající živé odstíny a geometrické vzory byly vyrobeny z nejcennějších přírodních kamenů a napodobují mozaiku lázeňských interiérů, jako je šedá žula z Egypta, žlutý mramor z Numidie, zelený mramor z Carystusu a zelený a fialový porfyr ze Sparty a Egypta.

Naprosto jsme podlehli!