Posted in Nezařazené

Buďte na podzim BOSS!

Buďte na podzim BOSS! Zveřejněno 11. 8. 2017

Módní značka, která se z velké části zaměřuje na muže, nezklamala ani svojí podzimní kolekcí, která je plná elegantních obleků a kabátů, které rozhodně najdou uplatnění v šatníku každého úspěšného muže. U trenčkotů nás zaujala především kombinace s ležérním tvídem či flaušem.

Naprosto esenciálním must have pro aktuální sezónu podle HUGO BOSS jednoznačně bude tmavý rolák, který evokuje éru studentských povstání a beatníků v 60. letech. Přestože je aktuální kolekce laděna do především tmavých tónů, jak je ostatně pro tuto značku charakteristické, najde se zde prostor i pro nápadité výstřelky ve formě větrovky umístěné pod sako či zdánlivě nahodile rozmístěných plátěných kapes na puloveru.

A nesmírně nás potěšily také doplňky – velké weekend bag nebo lodní pytle, batohy a objemné pletené šály ve stejném designu jako svetry. Ty všechny si nás naprosto podmanily! HUGO BOSS také znovu oživil nadměrně dlouhé šály, které jednotlivým lookům dodávají francouzský a rebelský šarm zároveň. Větrovky s kapucí, které se oblékají přes hlavu, designéři zastrčili do vlněných kalhot. Boty opatřené manžetou na nártu jsou už jen dokonalou třešničkou této nápadité kolekce.

A vynechat byste neměli ani koženou bundu. Tu si můžete aktuálně ulovit ještě v letních slevách v e-shopu Premium Fashion Brand. Vzhledem k aktuálnímu trendu strukturovaných povrchů, vám doporučujeme sáhnout po perforované bundě se stojáčkem BOSS ORANGE.

A v případě, že se nechcete nákupy vůbec zabývat, můžete využít nové služby Concierge Premium Fashion Brands. Jedná se o nabídku individuálního módního poradenství včetně doručení outfitů do pohodlí vašeho domova či kanceláře. Více jsme o této službě informovali v článku Seznamte se s conciergem, novinkou pro zaneprázdněné fashionisty.

Kolekci HUGOBOSS Men Fall 2017 zakoupíte v butiku v Pařížské ulici na Praze 1.