Posted in Nezařazené

BRUCE WEBER NAFOTÍ PO 17 LETECH KAMPAŇ VERSACE

BRUCE WEBER NAFOTÍ PO 17 LETECH KAMPAŇ VERSACE Zveřejněno 9. 6. 2016

Hvězdy jako Gigi Hadid, Karlie Kloss a Dilone pózují na sérii fotografií z reálného života, ale rovněž i světa fantazie. Dokonale tak ilustrují význam a variabilitu outfitů značky Versace hodících se pro všechny příležitosti, od večerních rób až po kousky na každý den. Snímky byly nafoceny v Chicagu v klasickém „Weberovském“ pojetí, kdy dámská a pánská kolekce je prezentována společně.

FW2016_2

V širokém zastoupení mužů odrážející reálný svět můžeme vidět například osobního strážce, zpěváky a tanečníky, ale i modely Trevora Signorina, Charlieho Kennedyho či Marcuse Wattse.

Weber poprvé spolupracoval s Donatellou Versace na své debutové kampani pro Versace v roce 1990 a společně vytvořili sérii fotografií přesahující rámec klasické inzerce.

FW2016

„Bruce Weber je skutečným mistrem naší doby. Jeho fotografie jsou hluboce osobní a silné, jsou odrazem světa, jak ho vidí on sám. Bylo mi potěšením vstoupit znovu do tohoto světa u příležitosti zpracování této nové kampaně Versace. S touto novou kampaní mne Bruce vtáhl zpět do historie“, okomentovala kampaň Donatella Versace.

„Když jsem se poprvé Donatelle zmínil, abychom kampaň nafotili v Chicagu, řekla prostě – ano, sbalíme se a jedeme! – Donatella byl vždy dobrodruh a ke všemu se ke mne chovala jako k princi, chovala se ke mně jako k rodině – a ten pocit je vzájemný. A nejdůležitější věcí pro mě po všech těch letech je, že se stále dokážeme společně zasmát“, dodal Bruce Weber.

FW2016_1

Foto: Archiv firem (Bruce Weber)