Posted in Nezařazené

Brigitte Trogneux si na inauguraci manžela nezapomněla oblíbenou kabelku Louis Vuitton

Brigitte Trogneux si na inauguraci manžela nezapomněla oblíbenou kabelku Louis Vuitton Zveřejněno 15. 5. 2017

Včerejší den byl významným pro celou Francii. K moci se dostal nejmladší prezident této země v její historii. Naopak o první dámě to říci nelze, i když na druhou stranu její věk se k prezidentskému křeslu hodí více. Ano, všem médiím už několik týdnů vládnou články na téma výrazného věkového rozdílu nového francouzského prezidentského páru.

Brigitte-Trogneux-2-399x600

Bývalá profesorka prestižního gymnázia je rozhodně vše splňující femme fatale. Na svůj věk má výjimečně štíhlou postavu, kterou však obléká přiměřeně svému věku. Lifestylové média ji označila za královnu plastické chirurgie, která na svůj věk rozhodně nevypadá. My s tím moc nesouhlasíme. Jistě nějaký ten botox podstoupila, ale její vrásky podpořené výrazným opálením věk rozhodně neskrývají. Ano na svůj věk je Brigitte šik dámou, která se snaží zastavit čas a nepodlehnout módnímu pohodlí důchodového věku, ale o žádném mladistvém vzhledu skutečně nemůže být řeč.

Brigitte-Trogneux-7-400x600

Brigitte prý miluje luxus a její šatník včetně kabelek, bot a pravidelné účasti na pařížském týdnu módy to dokazují. Mezi její oblíbené značky patří Louis Vuitton, což dokazuje i kabelka, kterou si vzala na inauguraci svého muže. Dle dostupných fotografií je patrné, že první dáma Francie miluje odstíny modré, což rovněž v den inaugurace kostýmkem jen potvrdila. Častěji dává přednost kalhotám než sukním. Snad právě proto, že v sukních je její věk opět zřejmý. Zda se její styl v roli první dámy změní, ukáže až čas.

Emmanuel Macron's wife Brigitte Trogneux arrives at the Elysee Palace prior to the handover ceremony for New French President Emmanuel Macron (unseen), in Paris, France, 14 May 2017., Image: 332241095, License: Rights-managed, Restrictions: MAXPPP OUT, Model Release: no, Credit line: Profimedia, TEMP EPA

Foto: Profimedia.cz