Posted in Nezařazené

Boy George a rapper A$AP Rocky tváří kampaně Dior Homme

Boy George a rapper A$AP Rocky tváří kampaně Dior Homme Zveřejněno 19. 1. 2017

Kreativní ředitel Kris Van Assche si pro reklamní kampaně Dior Homme vždy vybíral tak trochu své osobní hrdiny. V minulosti jsme v časopisech mohli obdivovat například herce Roberta Pattinsona nebo hudebníka Olivera Sima. Nyní to je neobyčejný hudebník Boy George a rapper A$AP Rocky. K vytvoření úžasných snímků vyzval Kris fotografa Willyho Vanderperre.

1198059

“Snažil jsem se lidem přiblížit, jak značku Dior Homme osobně vnímám. Je to o hudbě, kině, módě…je to o vzpomínkách na léta osmdesátá, která jsou nyní v roce 2017 tolik aktuální,“ řekl portálu WWD Kris Van Assche.

1198063

“Boy George, když jsem byl malý kluk, byl mužem, který se vyjímal z davu a přesto byl uznáván. Byl důležitou inspirací a mimořádně ovlivňoval naši generaci. Svoboda a rebelství, které ho stále provázejí, je něco, co se mnou zůstává dodnes,“ dodává kreativní ředitel Kris Van Assche.

1198064

Finální podoba celé reklamní kampaně je úžasná. Trojice slavných tváří rappera A$AP Rocky, hudebníka Boy George a modela Ernesta Klimko se stávají symboly nové éry pánského odívání francouzského módního domu Dior.

1198060

Foto: Archiv firem