Posted in Hublot

Box a Hublot. Jak to jde dohromady?

Box a Hublot. Jak to jde dohromady? Zveřejněno 10. 10. 2017

Kdo by nemiloval americké město zasvěcené hazardu, neutuchající zábavě a báječnému nočnímu životu? Svůj druhý obchod zde otevřela hodinářská značka Hublot, novým domovem se jí stalo obchodní centrum The Shops of Crystals. Butik Hublot přijel pokřtít i samotný ambasador značky – populární boxer Gennady GGG Golovkin, který je pověstný svými K.O.

V „křišťálovém“ obchodním centru najdeme samé prestižní značky. Komplex budov, jež tvoří obrovské skleněné krystaly a který najdeme přímo na hlavní tepně Vegas na Stripu, navrhl věhlasný architekt Daniel Libeskind. Ten vytvořil desítky jiných staveb, mimo jiné i budovu One World Trade Centre v New Yorku (stojící na místě bývalých „dvojčat“). V prostorách The Shops of Crystal otevřela značka Hublot svůj butik 18. září. Kromě významných zákazníků a zástupců společnosti Hublot sem zavítaly i celebrity, mezi nimi i ambasador značky, kazašský šampion Gennady Gennadyevich Golovkin.

Borec, který neprohrává, je velvyslancem švýcarské hodinářské značky Hublot od letošního března. Říkají mu Triple G, tedy trojité „géčko“ a své iniciály nosí hrdě i na závodních trenkách. Profesionální boxer z Kazachstánu je momentálně šampiónem ve střední váze, a to ve čtyřech různých soutěžích: WBA, WBC, IBO a IBG. Jeho výsledky mluví za vše: nastoupil do 38 zápasů a 37 jich vyhrál.

Součástí velkolepého openingu bylo i představení limitované edice hodinek Classic Fusion 45 mm Chonograph „Gennady Golovkin“, které budou zákazníkům k dispozici v počtu sto kusů. Jsou vyrobené z černé keramiky, průměr pouzdra 45 mm nechává prostor automatickému strojku s rezervou chodu 42 hodin. Otevřený číselník i zadní část pouzdra dává na odiv detaily kalibru HUB1155, ovšem stejně tak zajímavé jsou i detaily na číselníku, které odkazují k osobě dravého sportovce. Tři „géčka“ na pozici 12, zlaté rukavice na pozici 3 a boxerův podpis na skleněném dýnku mluví za vše, tyhle chronografy jsou určené dynamickým mužům.

Za Hublotem však nemusíte jen do Vegas, ale najdete ho v Široké ulici v centru Prahy, na dohled od Pařížské ulice.