Posted in Nezařazené

Bottega Veneta představuje kolekci Resort 2016

Bottega Veneta představuje kolekci Resort 2016 Zveřejněno 15. 6. 2015

„Výchozím bodem pro kolekci Cruise je energizující barevná paleta ladící se sezónním počasím,“ říká kreativní ředitel Tomas Maier. „Kolekce zdůrazňuje uvolněné oblečení a současně vyzývá zákazníky k objevování detailů s pomocí jejich vlastních zkušeností.“

Dámská část kolekce nese maskulinní prvky a představuje cropped kalhoty, kalhoty s vysokým pasem, cardigany, sukně, svetry a bundy šité na míru. Na první pohled v ní zaujmou nejrůznější aplikační techniky, jako potisky, lepení či plisování. Pro pánskou kolekci jsou typické rovněž na míru šité bundy, bluzony, volné kalhoty, obleky či úplety. Tiskové aplikace se v ní objevují ojediněle, nejčastěji v podobě mikroprintů napodobujících nejrůznější typy povrchů jako formu iluze.

Mezi dámskými doplňky dominují lehké kožené kabelky v přírodních odstínech s jasnou přítomností exotiky. Vedle plochých sandálů zaujme rovněž obuv na podpatku. Jak pro dámskou, tak i pro pánskou obuv jsou navíc typické tenisky zhotovené z nejrůznějších materiálů nejrůznějšími řemeslnými technikami. V kolekci hrají výraznou roli také sluneční brýle – pro ženy nadměrné v kočičím tvaru, pro muže ve stylu klasických pilotek.

Foto: Bottega Veneta