Posted in Nezařazené

Black tie na Elite Model Look. Kdo se na něj nejlépe oblékl?

Black tie na Elite Model Look. Kdo se na něj nejlépe oblékl? Zveřejněno 1. 9. 2017

Vítězi šestadvacátého ročníku soutěže se stali (zleva): Václav Chvojka (21) a Leontýna Šiřinová (16) za Českou republiku a Nataša Košťová (15) a Matúš Gašparík (16) za Slovenskou republiku. V listopadu toto čtveřici čeká finále světové Elite Model Look, které proběhne v srdci módy – v italském Milánu.

Fashion partnerem finálového večera byla již tradičně společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než 35 luxusních značek, jako jsou Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy či Alexander McQueen. Modely těchto značek také finalisté soutěže na slavnostní události na přehlídkových molech předvedli. Pro většinu z nich to přitom bylo vůbec první setkání s high street fashion a haute couture kolekcemi.

Jako v předchozích ročnících, se i tento rok slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězka světového finále Elite Model Look 2006 Denisa Dvořáková, světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková a slovenské topmodelky Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová.

Nechyběly ani známé osobnosti, mezi něž patřila například herečka Iva Pazderková, režisér Fero Fenič, herečka Hana Vágnerová, herec Vladimír Polívka, moderátorka Zorka Hejdová, Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou, či topmodelka Pavlína Němcová. Hudebními hosty finále byli Tros discotequos v podání Vojty Dyka, Jakuba Prachaře a Jana Maxiána. Finálovým večerem provázela herečka Zuzana Stivínová.

Podívejte se, komu to na tomto jedinečném večeru nejvíce slušelo!