Posted in Nezařazené

Bizarnosti na módních týdnech

Bizarnosti na módních týdnech Zveřejněno 22. 3. 2017

Jsou značky, které se výstředností konkrétně zabývají a vlastně nás jejich netradiční styl ani moc nezaskočí, ale přeci jen moc nechápeme, co dělají na módních týdnech kolekcí ready-to-wear. Nicméně určitě vám zaručí streetstylové fotografie, na kterých krásu v poslední hledáme jen těžce. Jednou z těchto značek je určitě Comme des Garcons. Pokud toužíte vypadat jako váza nebo zmuchlaný kus papíru či dokonce pěnový balon, pak si určitě z této kolekce vyberete.

1

Značka Moschino a její kreativní ředitel Jeremy Scott nás nikdy nenechají na pochybách, že kolekce bude plná kreativity, humoru, extravagance a nadsázky. Tento americký módní návrhář proslul především díky svým výrazným koncepčním oděvům, které reprezentují netradiční vzhled. Tentokrát nás dostal módními doplňky v podobě klobouků ve tvaru víka popelnice, papírové krabice nebo jízdního kola. Avšak, kdybych v ulicích Prahy potkala ženu oblečenou jako vytříděný odpad, asi bych o jejím duševním zdraví trochu zapochybovala.

3

Tentokrát i mnou velmi oblíbená značka Miu Miu představila kousky, kterých se děsím. Miuccia Prada musela zešílet, když z nás chce udělat plyšové medvídky a rukavicemi jako pro kyklopy.

4

Ani po většinu elegantní Emilio Pucci zašel pro svou inspiraci hodně daleko. Po vzoru Maison Martin Margiela zahalil designér Massimo Giorgetti své modelky k nepoznání. K nošení těchto modelů je třeba hodně odvahy.

2

Undercover je doslova plejádou netradičního módního umění. Z kolekce čiší strach a děs. Vytvoření něčeho takového vyžaduje buďto naprostou genialitu nebo šílenost.

5

Rick Owens si pro změnu hodně hrál a hrál si s látkou, kterou nasadil modelkám i na obličej. Pohrál si se siluetou i rukávy, které málokdy jsou oba stejné. Často připomínají pytel, který se používá pro výcvik psů, takže pozor na psy pokud si tento model pořídíte. Mohli by se na vás vrhnout.

6

Foto: WWD