Posted in Nezařazené

Berte své děti vážně doporučuje salon Libora Šuly

Berte své děti vážně doporučuje salon Libora Šuly Zveřejněno 15. 5. 2017

NAÏF je výrobcem kosmetiky určené k péči o pokožku miminek a malých dětí. A protože každé dítě si přirozeně zaslouží jen to nejlepší, obsahují přípravky NAÏF nejvybranější suroviny, které příroda nabízí…a nic víc. Tedy žádné škodlivé chemikálie nebo dráždivé složky. Škála produktů je dermatologicky testovaná, hypoalergenní a má neutrální PH.

Jinými slovy se jedná o přípravky velmi šetrné a bez obsahu škodlivých chemikálií. S rozumnou filozofií a v minimalistickém designu k vám nyní přichází.

Im tired of being treated like a baby

Důležité informace:

Ingredience, které NAÏF používá: Bavlníkový olej Olej ze sladkých mandlí Bisabolol (heřmánek) Avokádový olej Makadamiový olej Hydrolyzovaný pšeničný protein

Ingredience, které NAÏF nepoužívá: Minerální oleje Laurethsulfát sodný Alergenní aromata Chemické konzervanty (jako jsou parabeny) Polyethylenglykol a syntetické emulgátory Esenciální oleje

Travel Kit Front

V nabídce najdete Nourishing Shampoo (Výživný šampon), která je speciálně vyvinut pro jemné dětské vlásky a vlasovou pokožku. Cleansing Wash Gel (Čisticí mycí gel), který je určený pro citlivou dětskou pokožku, je bez obsahu mýdla. Nedráždí proto kůži, ani nepálí v očích. Softening Body Lotion (Zjemňující tělová emulze) je vhodná ke každodennímu používání pro intenzivní hydrataci suché a citlivé dětské pokožky. Nurturing Cream (Výživný krém) pomáhá ošetřit a ochránit citlivou dětskou pokožku, a to díky vybrané kombinaci aktivních přírodních složek – konkrétně bavlníkovému a makadamiovému oleji, bisabololu a oleji ze sladkých mandlí. Diaper Cream (Zklidňující kojenecký krém – proti opruzeninám) chrání a léčí podrážděnou dětskou pokožku na zadečku. Milky Bath Oil (Mléčná olejová koupel) jemně čistí a změkčuje suchou a citlivou dětskou pokožku a zároveň pomáhá ulevit od svědění. Soothing Baby Oil (Zjemňující masážní olej) posiluje přirozenou ochranu kůže. Snadno se vstřebává, aniž by zanechával mastnou vrstvu.

1

Pokud budete chtít kosmetiku někomu darovat, pak na vás čeká dárková sada The Bubbles obsahující Cleansing Wash Gel (200ml) Softening Body Lotion (200ml) Cestovní velikost NAÏF produktu (15ml) nebo cestovní balíček Travel Kit obsahující Cestovní velikost Softening Body Lotion (15ml) Cestovní velikost Nourishing Shampoo (15ml) Cestovní velikost Cleansing Wash Gel (15ml) Cestovní velikost Nurturing Cream (15ml) Mini koupací žínka. Podrobné informace najde na www.naifcare.com.

Baby Oil Front

Foto: Archiv firem