Posted in Nezařazené

Beauty trendy z přehlídek, které musíte vyzkoušet i vy!

Beauty trendy z přehlídek, které musíte vyzkoušet i vy! Zveřejněno 25. 7. 2017

Neexistující obočí

Éře výrazného obočí zvoní hrana. Modelky i slavné osobnosti dávají přednost přirozenosti. Skvostné oblouky nechávají nenabarvené a jeho tvar upravují také minimálně. Na molech jsme letos však viděli i obočí odbarvené. Nenápadné obočí láká také většinu it girls. Přednost mu dávají blondýnky (Georgia May Jagger), rusovlásky (Jessica Chastain), ale i odvážné brunetky (Bella Hadid). Díky “mizejícímu” obočí vám nádherně vyniknou oči a také rty – ty mají být pro změnu letos naopak mimořádně výrazné.

Čáry máry s tvářenkou

Letos byste se měli zaměřit na broskvové tváře. Odstín je to natolik jemný, že se nemusíte bát tvářenku bohatě nanášet. Tvářenku je současně možné vrstvit a hrát si tak s její intenzitou. Nanášet ji můžete až vysoko ke spánkům.

Zaostřeno na RTY

Také milujete červenou? Máme pro vás skvělou zprávu. Letos si můžete dopřát ty nejčervenější rty, jaké můžete mít! Vizážisté na rty kladou maximální možný důraz a nebojí se ani vlhkého vzhledu, temných gothic rtů, ale i nezvyklých pastelových barev. Tento trend si zaručeně užijete!

Extrémní linky

Oční linky jsou nesmrtelnou záležitostí. Mění se jejich tloušťka, zakončení, barvy, způsob nanášení… Je to zkrátka hotová alchymie, která vás bude bavit. Do podoby očních linek makeup artisti stylizují také hutné oční stíny. K vidění byl tento look například na přehlídkách Victorie Beckham. Linky jsou letos zkrátka všudypřítomné a extrémní.

Zazářit nikdy nebylo tak snadné

Kdo by nechtěl mít obzvlášť v létě zářivou a jasnou pleť? Naštěstí existují šikovní pomocníci v podobě rozjasňovačů. Vizážisté jimi letos nezvýrazňovali jednotlivé zóny, ale pokryli jimi celou tvář.