Posted in Beauty

Beauty revoluce: Poznejte UFO

Beauty revoluce: Poznejte UFO Zveřejněno 31. 5. 2018

Korejské kosmetické produkty patří mezi nejlepší na světě, to už dobře víme. A co se stane když se korejský beauty průmysl spojí s inovativní švédskou technologií? Vznikne UFO, neboli revoluční maska, jejíž aplikace zabere pouze 90 vteřin.

Jak funguje?

I minuta a půl je super účinná – stejně jako procedura v beauty salonu, na níž nemáme všichni čas. A právě z této myšlenky vycházela značka Foreo, když produkt UFO, založený na hyperinfuzi a led světelné terapii, uvedla na trh. Kouzlo tkví ve třech LED světlech. Červené je zaměřené na stimulaci kolagenu, modré účinně bojuje s příznaky akné a zelené světlo projasňuje pleť. To vše probíhá spolu s hřejivou termo terapií, která uvolňuje póry, přičemž pulzace T-Sonic podporuje vstřebávání masky, která tak může proniknout hlouběji do pokožky. Finálním krokem je pak cryo terapie, během níž dojde ke zchlazení pleti, která ve výsledku uzavírá póry a v nich i všechny načerpané pečující složky.

Korejská terapie

Designový kousek UFO je voděodolný, snadno se čistí a nabijete ho jednoduše přes USB. Spolu s ním přichází dva druhy masek, na den a na noc. Denní maska má za úkol probudit vaši pleť, navíc ji poté klidně můžete nechat vstřebat a použít ji jako základ místo primeru. Noční maska zase vaši pokožku zklidní a vyživuje během spánku, tak ji směle nechte na obličeji celou noc! Doporučená cena je 7 490 Kč, UFO má desetiletou záruku.