Posted in Nezařazené

Be New: Nová vlasová kolekce ze salonu Libora Šuly

Be New: Nová vlasová kolekce ze salonu Libora Šuly Zveřejněno 5. 12. 2016

Kláru nejvíce na práci kadeřnice baví vlastně vše a čím více umí, tím více ji to baví. Zcela ji vyhovuje, že je tato profese barvitá a dny v ní nejsou stereotypní. Baví ji jako celek. Klára by nerada jen stříhala nebo jen barvila, nebo jen česala. Další přidanou hodnotou její práce je klientela, kterou má velmi ráda.

1

V novém se cítíte dobře. Milujete čerstvě utržené jablko, sloupávání etiket z hrníčku na čaj, máte rádi pocit z nového kašmíru. Je to vlastně každodenní splněný sen. Malý, ale neobyčejně důležitý! Kreativní ředitelka Libor Šula The Salon Klára Vítová vytvořila přesně takovou kolekci. Nenáročnou, milou a NOVOU. Každý z účesů vám totiž propůjčí ten nezapomenutelný pocit něčeho nového… Just Be NEW.

2

Inspiraci Klára brala odevšad, hlavně ze zahraničí. Od každého si vezme něco a pak si to různě kretivně propojí. V době internetu a sociálních sítí je to o hodně snazší, a proto zcela postačí se hlavně pořádně koukat.

3

„Kolekce Be New je pro všechny. Není to žádná extravagance, protože ani naše klientela taková není. Jde nám o to, aby si lidé zvykli chodit se zase česat do salonu a být upravení. Nemusí mít na hlavě nic složitého, stačí krásně učesaný cop nebo culík,“ dodává ke své práci Klára Vítová.

5

Vlasy: Klára Vítová
Make-up: Natálie Hostačná
Foto: Ondřej Košík