Posted in Nezařazené

BAUME & MERCIER představuje novinky pro rok 2015

BAUME & MERCIER představuje novinky pro rok 2015 Zveřejněno 21. 6. 2015

Capeland Shelby® Cobra

Značka Baume & Mercier vzdává hold závodnické a designérské legendě, slavnému americkému konstruktérovi Carrollu Shelbymu, a uvádí na trh flyback chronograf s automatickým kalibrem vyrobeným ve Švýcarsku. Tento emblematický model v 18kt červeném zlatě nebo oceli, o průměru 44 mm má modrý číselník, jehož tvar připomíná volant proslulého sporťáku Cobra z Shelbyho dílny, stejně jako design hodinové a minutové ručičky. Zajímavým detailem je vteřinová ručička ve tvaru loga Cobra. Černý řemínek z krokodýlí kůže je po stranách lemovaný červenou nití – rovněž odkaz k nezapomenutelné Cobře. Spodní stranu hodinek zdobí safírové sklíčko zarámované v 18kt zlatém pouzdře s vygravírovaným názvem kolekce a podpisem Carrolla Shelbyho. Všechny hodinky z kolekce Capeland Shelby® Cobra jsou dodávány s miniaturou automobilu 427 Cobra a s knížkou věnovanou jeho historii.

Classima Men Steel Automatic

Baume & Mercier hrdě představuje ikonickou kolekci v nové velikosti 40 mm. Automatický strojek je viditelný skrz safírové sklíčko aplikované na spodní straně pouzdra. Obě ručky jsou vyrobeny z modré oceli, stejně jako u původního modelu. Hodinky Classima Men Steel Automatic mají řemínek z tmavé krokodýlí kůže se skládací sponou a pojistkou. Tyto elegantní hodinky vyzařují radost nad budoucností muže, který je bude nosit. Diskrétní ukazatel data je umístěn u čísla 3, číselník stříbrné barvy zdobí římské číslice.

Classima Women Quartz Steel

Model hodinek Classima Women Quartz Steel má tenčí ocelové pouzdro o průměru 36,5 mm. Bílý číselník krášlí minimalistický motiv slunečních paprsků doplněný římskými číslicemi. Švýcarský quartzový strojek z nich dělá podobně dostupný model jako zbytek kolekce. Díky fialovému řemínku z krokodýlí kůže s trnovou sponou mají hodinky všechny předpoklady stát se trendsetterem ve své kategorii. Spodní strana těchto chic hodinek umožňuje model personalizovat vygravírováním osobního vzkazu a učinit z něj krásnou a trvalou upomínku na významnou životní událost.

Classima Women Quartz Steel

Zářivý model z kolekce Classima vyrobený z leštěné oceli má průměr 36,5 mm. Na první pohled zaujme výrazný perlový číselník zdobený jemným motivem slunečních paprsků, osm indexů je osázeno diamanty. Vybaveny švýcarským quartzovým strojkem jsou hodinky extrémně tenké, vhodné pro nejrůznější příležitosti. Náramek je vyroben z oceli a uzavírá se pomocí skládací spony s pojistkou. Nadčasový design hodinek Classima Women Quartz Steel představuje dostupný luxus a autentický talisman pro mladé ženy, které kráčí vstříc úspěšné kariéře.

Classima Women Quartz Steel, Moon Phases

Hodinky Classima Women Quartz Steel v ocelovém provedení mají průměr 36,5 mm a čistými liniemi ztělesňují vizi ženské elegance. Displej, který zobrazuje fáze měsíce, je umístěn u čísla 12 a jeho tmavý podklad v barvě půlnoční oblohy kontrastuje s jemným odleskem modré perleti na číselníku. Design hodinek je navržen pro dámskou klientelu, umocněn je osmi indexy zdobenými diamanty. Model je vybaven švýcarským quartzovým strojkem a doplněn lesklým řemínkem z kůže aligátora.

Foto: Archiv firem