Posted in Nezařazené

Barvy podzimu vévodí aktuální kolekci kosmetiky Chanel

Barvy podzimu vévodí aktuální kolekci kosmetiky Chanel Zveřejněno 16. 9. 2015

Okouzlení tímto magickým obdobím, které přináší zářivost barev jako žádné jiné, CHANEL Makeup Studio vytvořilo kolekci základních produktů zachycených mezi stínem a světlem kombinující tlumené podtóny a zářivost. Teplé a jemné harmonie vytváří kolekci nadčasové elegance, zaměřenou na odstínech khaki, hnědé, plavé a okrové, svěží zelené a okázalé červené. Pocta všem těmto přírodním barvám, které se oddávají poslednímu tanci než se uchýlí ke spánku. Zářivé i melancholické, toto období je pozvánkou do jemné smyslnosti.

OČI
Kdyby podzim byla mozaika, skládala by se z hnědé, plavé a khaki spolu se zlatou, bronzovou a měděnou s akcenty rezavé oranžové. Neuvěřitelná škála podtónů a přírodních organických odstínů dohromady vytváří nadčasový makeup. Inspiraci Chanel našel v měsíčnici, listu platanu, žaludu, kůře kaštanu a květu čemeřice.

Paletka v limitované edici je tvořena pěti hedvábnými stíny s vyraženým motivem inspirovaným Cisterciánským vitrážovým oknem. Toto dokonale geometrické propletení zřejmě inspirovalo Mademoiselle Chanel při navrhování ikonického dvojitého C domu loga CHANEL.
Tento exkluzivní produkt je také poctou přírodním, měnícím se tónům charakteristických pro podzimní krajinu. Barvy pro použití samostatně nebo dohromady, matné nebo saténové, vytváří nekonečné harmonie, které zvýrazňují, tvarují a prozařují oči. V srdci této palety je bronzový odstín imitující červeň na listech, která se rozzáří ve slunečních paprscích, zatímco sofistikovaný třpytivý tón si pohrává se sametovou béžovou a tmavě hnědou. Nakonec dva nejjemnější odstíny, zlatavě béžová a saténová růžovo-tělová, jsou přidány do palety pro čisté světlo, finální dotek tohoto naturalistického obrazu.

Pro další paletku barev byla se staly inspiraci mech , květ eukalyptu, lístky eukalyptu a borová šiška.
Khaki je tou hvězdou. Saténovější a krémovější, čtyři odstíny přizpůsobují svou intenzitu pro vytvarování očí: tmavá matná khaki, saténově zlatá verze, nadčasová měděná hnědá… Nesmíme zapomenout ani na broskvově béžovou, finální rozjasňující dotek v koutku oka a pod obočím.

Další inspirací pro oční stíny se staly physalis a šedý kyanid.
Hold křehké lesní fauně, Rouge-Gorge je výrazná rezavá oranžová s fascinujícími třpytkami, jejichž intenzita se přizpůsobuje s každou aplikací na očním víčku. Řada stínů ILLUSION D´OMBRE se rozšiřuje o nový sametový VELVET odstín: Fleur de Pierre, břidlicová šedá se stříbrnými třpytkami. Odstín podpořen pudrovo-krémovou texturou a sametovým efektem pro zářivě matný výsledek nalíčení.

OČNÍ STÍNY V TUŽCE
STYLO YEUX WATERPROOF Intenzivní a dlouhodržící, přichází ve čtyřech nových odstínech inspirovaných barvami podzimu. Feuilles, intenzivní khaki; Ardent, prosvětlená měděná; Érable, vintage bronzová zářící zlatými efekty a Pomme de Pin, kouřová hnědá. Aplikujte v kontrastu nebo tón v tónu se stíny kolekce.
V jednom kroku řasenka LE VOLUME DE CHANEL prodlužuje řasy a pokrývá je intenzivní a zářivou barvou. Na podzim se řasy ohřejí krásným odstínem Écorces: temně doutnající hnědou, která odívá pohled do lehké smyslnosti.

PLEŤ
Inspirací se staly kočička (vrbová jehněda), lístky eukalyptu.
JOUES CONTRASTE ještě nikdy neukázala takový kontrast. Lehce poprašte lícní kosti, Alezane je hnědo-růžová, která se třpytí zlatavými třpytkami. Jemný lesk, který si pohrává s podzimním světlem a dodává pleti pocit tepla jako první nedočkavě očekávaný oheň v krbu po příchodu z dlouhé procházky v lese.

RTY
Podzimní příroda překypuje nejen barvami, ale také texturami. Třpytivý lesk ptačího opeření letmo spatřeného na větvi, sametový komfort měkkého mechu a saténová zářivost červenajícího se listí… Rty jsou zvýrazněny těmito barevnými variacemi a efekty. Matné, saténové nebo lesklé odstíny: každý efekt, tak dlouho dokud je zářivý.
Dokonalá rtěnka od CHANEL: čistá, saténová barva a nepopsatelný pocit druhé pleti. Pensive je narůžovělá, intenzivní a téměr studená béžová, která znovu uvádí tělovou s absolutně sofistikovaným saténovým dojmem. La Bouleversante z řady ROUGE ALLURE VELVET je výrazná červená se sametově matnou, ale přesto zářivou texturou.
Lehčí, svěžejší a lesklejší, ROUGE COCO SHINE se obléká na podzim do dvou nových teplých a jemných odstínů. Mélancolie, polotransparentní měděná hnědá zahaluje rty třpytem světla. Více pigmentovaná Téméraire odhaluje tmavý, bohatý cihlově červený odstín.

LESK
Inspirací se slat plod třezalky. Pro svěží a třpytivý úsměv je tu lesk na rty od CHANEL, který je také ponořen do hnědých a cihlových tónů: Chêne Rouge, dokonalý hold okázalé podzimní přírodě.

NEHTY
Inspirací se stalo pírko krocana pavího. Přirozená jemnost tohoto krásného podzimního příběhu plyne až ke konečkům prstů, CHANEL Makeup Studio se nechalo inspirovat barvami typickými pro celé období. Klasická a nadčasová červená? Představujeme Écorce Sanguine: tmavou a jasnou s cihlovými akcenty. Uvádíme Châtaigne, tajemnou studenou barvu na nehty odhalující ve světle delikátní čokoládové třpytky. Okouzlující Vert Obscur připomíná skvrnité světlo, které oživuje lesní listoví: potemnělé, lehce namodralé a divoce elegantní zeleno-černé. A protože kolekce LES AUTOMNALES se pohybuje do rytmu těchto efektů stínu a světla, tyto tři intenzivně lesklé laky na nehty volí tlumený matný finiš TOP COAT VELVET. Jedna jediná vrstva pro závěrečný dotek na nehtech.

Foto: Archiv firem; Chanel