Posted in Nezařazené

BAFTA v luxusu

BAFTA v luxusu Zveřejněno 17. 2. 2016

Kráskou večera se bezpochyby stala Kate Winslet, která věkem stále krásní. Její černá róba od Antonio Berardi doplněná o šperky z dílny David Morris z ní vytvořily doslova bohyni.

Kate Winslet
Kate Winslet

Na červeném koberci se prošla i britská herečka Bel Powly, která zvolila geometrické šaty z butiku Gucci.

Bel Powley
Bel Powley

Cate Blanchett je další z hereček, která každým rokem poráží boj se stářím. Její vkus je vyhlášen a model z dílny Alexander McQueen společně se šperky Tiffany & Co. to jen potvrzuje.

Cate Blanchett
Cate Blanchett

Ani značka Louis Vuitton na červeném koberci nechyběla. Róbu tohoto francouzského módního domu vynesla před fotoaparáty Alicia Vikander.

Alicia Vikander
Alicia Vikander

Emilia Clarke vsadila na jednoduchost v podobě šatů Victoria Bekcham a šperků z klenotnictví Tiffany & Co..

Emilia Clarke
Emilia Clarke

K oslavám udílení cen BAFTA Britské filmové akademie bezesporu patří after party, kterou tento rok pořádala společnost Bulgari společně s The Weinstein Company, Entertainment Film Distributors a StudioCanal. Mezi váženými hosty, kteří obdrželi pozvánku s jasnými instrukcemi only black tie, byli Leonardo Di Caprio, Benicio Del Toro, Sienna Miller, Lily Donaldson, Isabella Ferrari, Bryan Cranston, Idris Elba, Dree Hemingway a další.

Lily Donaldson
Lily Donaldson

Značka Bulgari je silně spjata se světem filmu již od 50. a 60. let 20. století, kdy se Řím stal centrem světových celebrit, jež propadly kouzlu šperkařského domu Bulgari. „Bulgari je spojeno se světem filmu již od doby Dolce Vita. Některé z nejkrásnějších hereček nosily šperky Bulgari jak v soukromém životě, tak u příležitosti významných společenských událostí. Jejich ženskost a půvab se odrážely v záři skvostů Bulgari. Jsme velmi potěšeni, že toto magické spojení se světem filmu trvá až dodnes,“ řekl Jean-Christophe Babin, CEO společnosti Bulgari.

Dree Hemingway
Dree Hemingway

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com/Gucci; Instagram; GettyImages