Posted in Nezařazené

Armani Exchange vstupuje do České republiky

Armani Exchange vstupuje do České republiky Zveřejněno 17. 10. 2017

12. října proběhlo slavnostní otevření nové prodejny Armani Exchange, první svého druhu ve Střední Evropě. Jedinečný koncept butiku našel své místo v nové části Centra Chodov nazvané Designer Gallery. Tváří aktuální kolekce Armani Exchange přitom není nikdo menší, než Cara Delevingne. Úžasnou černobílou kampaň si můžete prohlédnout i v nově otevřeném obchodě, kde vás tato britská topmodelka bude na fotografiích doprovázet.

Značka Armani Exchange otevřela dveře do svého prvního obchodu v nákupním Centru Chodov s uvedením kolekce podzim/zima 2017-2018. Pánská kolekce Armani Exchange podzim/zima 2017-2018 je spojením elegance a volnočasového oblečení. Rychlý a metropolitní jsou slova, která by mohla popsat tento styl. Styl, který vyjadřuje osobnost. Dámská kolekce má měnitelný metropolitní charakter a obsahuje logo značky propracované v nových verzích a zajímavé střihy. Důraz je dán na můžský styl, který je interpretován ženským způsobem, klasické téma z díla Armani.

Openingu se zúčastnila řada známých tváří oblečených v outfitech Armani Exchange. Slovenskou republiku reprezentovali populární zpěvák a skladatel Majk Spirit a moderátorka a modelka Soňa Skoncová, modelka Kateřina Sokolová či Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Prostor o velikosti 195m2 je designován v novém konceptu připraveném pro relaunch značky A|X, který byl inspirován estetickými a moderními industriálními prvky. Přiznané ocelové sloupy, staré dřevo a beton evokuují místo, které by se dalo přirovnat k mladému a dynamickému městu New Yorku. Je to právě městské prostředí, kde se v průběhu času vytvořily rýhy a zářezy na průmyslových podlahách, textury na drsných betonových stěnách a barva rzi na každém kovovém povrchu.

Značka Armani Exchange časem úplně nahradí značku Armani Jeans, která postupně zmizí z našeho trhu.

Módní skupina Premium Fashion Brands své zboží v segmentu dostupné luxusní módy včetně nové kolekce Armani Exchange prodává i přes svůj e-shop.