Posted in Nezařazené

Apple Watch Hermès: Kolaborace dvou světů, do které se zamilujete

Apple Watch Hermès: Kolaborace dvou světů, do které se zamilujete Zveřejněno 29. 9. 2015

Hodinky Apple Watch jsou na trhu už nějaký ten pátek, teprve letos se ale staly opravdu ikonickým doplňkem, když dostaly řemínek vytvořený módním domem Hermès. Spojení tradičních ručně vyráběných kožených řemínků z nejlepších surovin a ikonického vzhledu funkčních hodinek je nejen funkční, ale také velmi nadčasové a co si budeme povídat, vypadá skvěle. „Nenapadá mě modernější vyjádření našich zásad a hodnot, než jaké dokazuje tato spolupráce se společností Apple. Představuje pro mne spojení znamenitosti, jsme jako kůň a kočár, perfektní tým,“ říká Pierre-Alexis Dumas, výkonný viceprezident a kreativní ředitel módního domu Hermès.

Může se zdát, že módní dům jen dodal Applu řemínky a tím celá spolupráce končí, ale věřte, že tomu tak není. Jedná se totiž o opravdovou kolaboraci značek a dokazuje to fakt, že ciferníky jsou inspirované designem hodinek Clipper, Cape Cod a Escape právě módního domu Hermès a navíc je každý kousek opatřen vyrytým podpisem této značky.

Milovníci hodinek si budou moci vybrat ze tří variant ciferníků a také tří variant řemínků v několika barvách, každý si tak přijde na své.Klasický model Single Tour 38 mm bude dostupný ve fauve kůži Barenia, černé kůži Box a capucine kůži Swift, model Double Tour 38 mm se řemínkem na dvojité omotání kolem zápěstí, který ocení hlavně ženy, zase v kůži Barenia a odstínech bleu jean, capucine a Swift kůži etain. A pak je tu model Cuff 42 mm s dvojitým řemínkem, který je jako stvořený pro milovníky tradičních hodinek s koženými řemínkyje k dostání výhradně v kůži fauve Barenia.

Kolekce bude dostupná od 5.října jen ve vybraných Apple storech a buticích Hermès.

Foto: Archiv firem