Posted in Nezařazené

Svatba v Chateau Mcely nabízí více než jen ANO!

Svatba v Chateau Mcely nabízí více než jen ANO! Zveřejněno 24. 11. 2016

Chateau Mcely se připravuje na trendy hravou sezónu rustikálních, zelených, přírodních svateb třeba i v BOHO STYLU, letos v tlumených odstínech výrazných barev. Co si takhle v parku vypustit zachráněného JEŽKA nebo veverku zpět do přírody? Pro snoubence to bude super zážitek z dobré věci. Sweet bary už jsme možná přesyceni. Novinkou jsou designové salty bary. Svatebčany osvěží i retro zmrzlinové vozíčky s přírodní zmrzlinou. A zimní svatbu zahřeje horký čokoládový bar. „Nahé“ dorty doplní pařezové nebo svatební dorty s ležérně stékající polevou.

unspecifiedam5t3ztj

Svatební Mcely mohou mít nekonečně mnoho podob a odstínů. Jarní záhony tulipánů a svatební obřad v intimní meditační zahradě s efektem dvou tisíců narcisů. Svatba na letní louce s lučními barevnými květy. Podzimní koberce z listů a temný les v zádech. Koloběh roku uzavírá scenérie nasvíceného zámku a parku s více jak sedmy sty metry vánočních světelných řetězů.

unspecified73bng7wb

Zimní svatby jsou stále více trendy. Zážitky hostů budou zcela jiné oproti letní stálici, kterou všichni dobře znají. Navíc možnost využití vánočních motivů, žárovek, ale také ozdob z přírodních materiálů stojí za úvahu. Ti nejlepší fotografové, stylisté či kadeřníci mají většinou volný diář a navíc příznivější podmínky. Ušetřené peníze je možné využít na legrační detaily. Hosty lze potěšit dárky v podobě zimních rukavic, pletených ponožek nebo „klapek na uši“. Ve výběru menu navíc není nutné se ohlížet na horké počasí. Nasněží-li, budou svatební fotografie opravdu cool. Jenom si představte psí spřežení, sáňky s kožešinou nebo kočár tažený koňmi. K tomu všemu Chateau Mcely nabízí atraktivní zimní svatební výhody, které lze čerpat od 1. prosince 2016 do 31. května 2017 a deset tipů proč mít svatbu netradičně v zimě.

unspecifiedyx4skzme

Foto: Archiv firem