Posted in Nezařazené

5 věcí, které jste možná nevěděli o seriálu Sex ve městě

5 věcí, které jste možná nevěděli o seriálu Sex ve městě Zveřejněno 13. 2. 2017

Sex ve městě je známý především pro svou módní vášeň, kterou byl naplněn každý díl. Stylistka Patricia Field věděla, jak si získat divačky všeho věku. Motto seriálu je Cesta do New Yorku, kam ženy směřují za láskou a velkými módními značkami. Nicméně právě v tomto ohledu je situace jiná. Patricia často zvolila kousky, které našla v různých showroomech stojící méně než 5 dolarů. Další zajímavostí je zrcadlo, které má Carrie Bradshaw v koupelně. Právě toto zrcadlo se samotné herečce Sarah Jessica Parker a jejímu muži Mattthew Brodericku líbilo v jednom obchodě. Nicméně ho hned nekoupili a do obchodu se Sarah vrátila druhý den. Už tam nebylo a prodavačka jí řekla, že zrcadlo koupil filmový štáb pro jeden nejmenovaný seriál. Jaké bylo překvapení pro Sarah, když ho viděla ve studiu další den. A pak, že náhody jsou jen náhody?!

sex_and_the_city

Herečka ztvárňující sexychtivou Samanthu Kim Cattrall odmítla roli celkem třikrát. Kim četla několikrát knihu, která se stala námětem pro seriál. Okomentovala ji jako velmi depresivní. Producentovi trvalo dlouho, než herečku k roli “dotlačil”.

sex-and-the-city1

Velmi horkou až neuvěřitelnou zajímavostí je, že Sarah Jessica Parker měla v reálném životě poměr s jedním z herců ze seriálu Sex ve městě. Nikdy neuvěříte s kým. Byl to herec, který v seriálu i filmech ztvárnil Carrie nejlepšího přítele, homosexuála Stanforda Blatcha.

75a163a0-cfb5-0131-c4f7-4e45f0550bef

Všichni víme, že srdce Carrie Bradshaw patřilo především jejím botám. Herečka Sarah Jessica Parker běhala ve vysokých nádherných manolkách více jak 18 hodin denně. Ty boty milovala, ale následky se rychle dostavily.

fave_fashion_moments_from_sex_and_the_city

Významnou roli sehrály adresy bytů, na kterých čtyři hlavní protagonistky bydlely. Ani jedna však nebyla reálná. Byt Carrie Bradshaw byl namísto na Upper East Side of Manhattan ve West Village. A nejednalo se o jednopokojový byt, ale o apartmá o 10 pokojích.

Foto: YouTube.com; Facebook.com