Posted in Móda

5 beauty tipů, jak o Vánocích zazářit

5 beauty tipů, jak o Vánocích zazářit Zveřejněno 9. 12. 2019

Vánoce se nezastavitelně blíží. Nenechte se zavalit lavinou povinností, příprav a úklidu a najděte si čas i sama pro sebe. Vyplatí se to! A jak zařídit, aby z vás u stromečku nevyzařoval pouze vnitřní klid? Máme pro vás pár základních tipů, s nimiž budete zářit jako betlémská hvězda.

Hydratujte svou pleť

Udělejte si čas na hydratační masku a vyživujte pleť pomocí krémů. Hlavně v chladném počasí vám vaše tvář poděkuje. Vyzkoušet můžete například hydratační krém Total Moisture. Obsahuje mangové máslo a rozjasňující patentovaný tri radiance komplex, který pleť rozjasní a ochrání. Navíc krásně voní díky výtažkům z bílých květů.

Vykouzlete vyhlazenou tvář bez pórů

U pleti ještě chvíli zůstaneme. Snila jste o něčem, co vyhladí jemné vrásky a zároveň vyplní rozšířené póry? Pak bude báze The Porefessional: Pearl Primer vaším svatým grálem! Pleť instantně vyhladí, make-up pak klidně vydrží celou noc a díky dávce rozjasnění se můžete rozloučit s mdlou pletí.

Nebojte se zazářit

Nebojte se být sebevědomá! K rozzáření vám snadno dopomůže i sváteční rozjasňovač. Zkusit můžete například Cookie v nazlátlém odstínu. Naneste jej na lícní kosti, do vnitřního koutku oka nebo klidně místo očního stínu. Buďte kreativní.

Buďte jako mrkací panenka

Mrkací panenkou pod stromečkem můžete klidně být vy sama. Pomůže vám k tomu populární řasenka s lákavým názvem They’re Real! Jen pak budete muset všechny celý večer přesvědčovat, že jsou vaše řasy pravé.

Nezapomeňte na obočí!

Upravené obočí prohloubí váš pohled a dodá celému obličeji upravený vzhled. Stačí jen zvýraznit tvar a dodat chloupkům objem pomocí objemového gelu Gimme Brow+. Obsažená fibrovlákna obočí obalí a to náhle vypadá mnohem hustší. Hotovo!