Posted in Nezařazené

22. ročník předávání cen Annual Screen Actors Guild Awards

22. ročník předávání cen Annual Screen Actors Guild Awards Zveřejněno 3. 2. 2016

Screen Actors Guild Awards®, Cena sdružení filmových a televizních herců, měla svůj debut v roce 1995 a za 22 let se stala jedním z nejuznávanějších ocenění. Dvouhodinovou televizní show, vysílanou živě na kanálech TNT a TBS, obdivují miliony lidí a sledují, zda jejich idol bude oceněn. Tato konkrétní cena se soustřeďuje na individuální výkony, ale i na práci celého týmu v kategoriích drama, komedie a obsazení ve filmu. Není tedy divu, že celebrity se na tento červený koberec soustředí stejně poctivě jako na předávání Zlatých Glóbů nebo Oscarů.

Herečka Naomi Watts dorazila po boku svého partnera a okamžitě na sebe strhla pozornost přítomných fotografů. Půvabná tvář kampaně dámských hodinek Lvcea zvolila pro tento slavnostní večer šperky a hodinky značky BVLGARI. Náušnice a prsten provedené v platině s modrými safíry a diamanty z kolekce High Jewelry spolu s High Jewelry hodinkami LVCEA perfektně doplnily její róbu v modrém odstínu z kolekce Burberry.

Naomi Watts
Naomi Watts

Vítězky Brie Larson a Claire Danes pro změnu zvolily diamanty Tiffany & Co.

Anglická herečka Emilia Clarke zvolila pro tuto slavnostní příležitost nádhernou ostře růžovou róbu z kolekce Dior Haute Couture.

Emilia Clarke
Emilia Clarke

Stále krásnější a krásnější herečka Kate Winslet sáhla opět po tmavé róbě, tentokrát v zeleném odstínu, značky Giorgio Armani.

Kate Winslet
Kate Winslet

Švédská herečka a tanečnice Alicia Vikander překvapila netradiční mimořádně lesklou róbou od Louis Vuitton, od které se odrážely i blesky přítomných fotoaparátů.

Alicia Vikander
Alicia Vikander

Australská herečka Nicole Kidman zazářila ve stylu Alessandra Michele z italského domu Gucci a ukázala, že jeho nový pohled je ten pravý.

Nicole Kidman
Nicole Kidman

Irsko-americká herečka Saoirse Ronan zvolila překrásné jemně růžové šaty Michael Kors, ve kterých vypadala jako víla. Vše jí pokazil jen nechtěný opožděný příchod na pódium, které komentovala slovy That didn’t go well (To se nepovedlo).

Saiorse Ronan
Saiorse Ronan

Foto: Profimedia.cz; WWD; Archiv firem