Cestujete po Evropě, chcete si prohlédnout čarokrásnou Prahu a přitom si pořádně odpočinout? Anebo do České republiky přijíždíte na důležitý business trip, potřebujete ubytování a taky pronájem privátních prostor pro jednání s kolegy? Hledáte elegantní stylové ubytování v samém centru města, kde byste po celém dni mohli zažít opravdový relax? Stop hledání! Zabukujte si pokoj v pražském hotelu Emblem.

Extrémně příznivá poloha pro turismus i pracovní jednání

Platnéřská ulice, kde se budova postavená na počátku 20. století nachází, leží na křižovatce historie a současného pulzujícího města. V docházkové vzdálenosti jsou nejskvostnější památky Prahy jako Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem, Staronová židovská synagoga, koncertní síň Rudolfinum, ale třeba také nákupní bulváry v Pařížské ulici a Na Příkopech.

Zobrazit na mapě

Budova hotelu Emblem Prague prošla velmi citlivou rekonstrukcí.

Hlavní linie designu se nese ve stylu Art Deco. Zároveň se však vytvořil moderní a přitom harmonický prostor vybavený všemi doplňky a splňující všechny požadavky, které na současné špičkové hotely klademe. Filozofií hotelu Emblem Prague je snaha, aby se tu hosté cítili jako doma, ať už přicestují za památkami anebo za prací.

KONTAKTY

Platnéřská 111/19
111 00 Praha


+420 226 202 500
info@emblemprague.com
www.emblemprague.com
napište nám

Otevírací doba:
NON-STOP